ارائه کننده فیروزه شجری عمده

سنگ‌ فیروزه به عنوان یک سنگ زینتی و ارزشمند از دیرباز مورد استفاده بوده است. 

فیروزه انواع مختلفی دارد که از لحاظ ارزش و قیمت نیز متفاوت هستند، در هنگام خرید سنگ فیروزه حتما نام فیروزه شجری را نیز شنیده اید، فیروزه شجری از نمونه های با ارزش و قیمتی سنگ فیروزه است، این سایت ارائه کننده انواع سنگ فیروزه و به ویژه فیروزه شجری به صورت عمده برای مشتریان می باشد.

ارائه کننده فیروزه شجری عمده

کیفیت انواع فیروزه شجری عمده

کیفیت انواع فیروزه شجری عمده

سنگ فیروزه دارای انواع رنگ سبز و آبی می باشد، در واقع رنگ فیروزه بستگی به ترکیبات و محل تشکیل سنگ دارد که این موضوع سبب شده است طیف رنگی این سنگ تناژ های مختلف و بسیاری داشته باشد.

سنگ فیروزه را بیشتر در استفاده و تزئین زیور آلات می شناسند، اما دامنه استفاده از این سنگ بسیار بیشتر است و در صنایع مختلف دستی که هنر و صنعت فیروزه کوبی یکی از این صنایع می باشد به کار گرفته می شود.

به طور کلی سنگ فیروزه در دو نوع عجمی و شجری ارائه می شود، سنگ فیروزه عجمی صاف و یک دست می باشد، رنگ آن مات است و طیف رنگی آن آبی و سبز می باشد، اما سنگ شجری دارای طرح و نقش بر سطح خود می باشد که به صورت رگه هایی بر روی سنگ دیده می شود، به علت شباهت این رگه ها به شاخه های درختان این سنگ ها به نام سنگ شجری نام گرفتند و مشهور شدند. 

فیروزه شجری دارای کیفیت بالاتری نسبت به سایر فیروزه هاست البته خود فیروزه شجری نیز کیفیت های مختلفی دارد. فیروزه شجری که دارای رگه های مشخص و به ویژه رگه های طلایی رنگ باشند ارزش فوق العاده و به مراتب بالاتری از نمونه های دیگر خود دارند. فیروزه های شجری در رنگ مختلفی در رگه های خود دیده می شوند که رنگ مشکی این رگه ها معمولا بسیار بیشتر از رنگ های دیگر آن است، البته این موضوع در کیفیت فیروزه نقش زیادی ندارد و تنها از لحاظ زیبایی ظاهری و بصری مورد ارزش گذاری قرار می گیرد.

بازار خرید انواع فیروزه شجری

بازار خرید انواع فیروزه شجری

خوشبختانه کشور ما ذخایر بسیاری از انواع سنگ فیروزه را در نیشابور و همچنین کرمان و دامغان دارد، این موضوع سبب شده از لحاظ حضور در بازار جهانی ایران جایگاه بسیار خوبی در تولید و فروش فیروزه شجری و عجمی داشته باشد.

فیروزه نیشابور عمدتا از نوع شجری است و بیشترین سهم را در بازار انواع فیروزه شجری دارد، خرید فیروزه شجری اصل  به صورت عمده به صورت آنلاین و ثبت سفارش به صورت اینترنتی برای مشتریان کلی این محصول در این سایت فراهم شده است.

جهت خرید و فروش عمده و جزیی انواع سنگ فیروزه نیشابور میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: آقای احسان سعیدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09392288530
ارتباط با ما از طریق تلگرام: @yektagem
ارتباط با ما از طریق واتس آپ: @yektagem
شماره فکس: 02142694573
پست الکترونیکی: info@yektagem.com
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید