ارائه کننده نگین فیروزه شجری

یکی از محبوبترین سنگ ها در بین مردم سنگ فیروزه است که از آن در ساخت انواع گردنبند و انگشتر استفاده می کنند. فروشگاه های خرید آنلاین می توانند در انتخاب و قیمت این نوع سنگ به شما کمک کنند تا طبق بودجه و سلیقه خودتان آن را انتخاب کنید.

ارائه کننده نگین فیروزه شجری انواع این نگین ها را هم به صورت حضوری و هم اینترنتی عرضه می کنند. این سنگ ها بیشتر در استان های خراسان و کرمان یافت می شود. 

ارائه کننده نگین فیروزه شجری

کاربرد انواع نگین فیروزه شجری

کاربرد انواع نگین فیروزه شجری سنگ فیروزه به عنوان یکی از قدیمی ترین سنگهایی است که از آن برای درست کردن انواع جواهرات مثل گردنبند، دستبند، انگشتر و غیره… استفاده می کنند. رنگ این نوع سنگ ها بیشتر به رنگ آبی فیروزه ای و یا سبز مایل به آبی است و این به خاطر وجود عنصر مس و آهن درون این سنگ ها است. کاربرد انواع نگین فیروزه شجری چه برای زیبایی و چه برای درمان و دور کردن امواج منفی است که در سطرهای بعد به توضیح آن می پردازیم.

سنگ فیروزه دارای کاربردهای زیادی است. که استفاده از آن در بهبود بخشیدن انواع امراض تاثیر دارد. این سنگ به عنوان پر مصرف ترین سنگ در بین مسلمانان است به خاطر احادیث و روایاتی که برای استفاده از آن داریم.

این نوع سنگ علاوه بر خواص درمانی در ساخت انواع وسایل دکوری نیز کاربرد دارد. و با استفاده از آن روی ظروف می توان آنها را به وسایل تزئینی و دکوری گران قیمت تبدیل کرد.

از کاربردهای این سنگ برای درمان انواع بیماری ها مثل انواع سردرد و بیماری های روحی و روانی می توان استفاده کرد. 

صادرات بهترین نگین فیروزه شجری

صادرات بهترین نگین فیروزه شجری صادرات بهترین نگین فیروزه شجری توسط تعداد کمی از تولید کنندگان انجام می شود. و این سنگ بیشتر در کشور های فرانسه و ایتالیا طرفدار دارد. شهر مشهد به عنوان شهر فیروزه نام گذاری شده است. برای صادرات فیروزه به دیگر کشور ها باید بتوانید این نوع سنگ ها را با قیمت مناسبی از تولید کننده خریداری کرده و با بهترین کیفیت آن را صادر کنید.

سنگ فیروزه شجری پتانسیل بسیار بالایی برای صادرات به دیگر کشورهای دیگر دارد. و می توان برای ارز آوری روی آن کار کرد. منابع سنگ ایران جزء بهترین نوع از معادن دنیاست که با سرمایه گذاری روی آنها می توان از مزیت های فوق العاده آن بهره مند شد. بهترین فیروزه شجری در شهر نیشابور واقع در مشهد است. که معادن بسیار غنی دارد و می توان با حمایت از این گونه صنایع در بازار فروش بین المللی، نام برندهای ایرانی را مطرح کرد. 

جهت خرید و فروش عمده و جزیی انواع سنگ فیروزه نیشابور میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: آقای احسان سعیدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09392288530
ارتباط با ما از طریق تلگرام: @yektagem
ارتباط با ما از طریق واتس آپ: @yektagem
شماره فکس: 02142694573
پست الکترونیکی: info@yektagem.com
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید