بازار خرید سنگ فیروزه اصل

یکی از اصیل ترین سنگ های تزئینی ایرانی فیروزه نام دارد که از گذشته های دور نیز بسیار مورد توجه بوده و با توجه به اینکه فیروزه های شهر نیشابور معروف است، به آن سنگ نیشابوری نیز گفته می شود.

مجموعه ما اقدام به ایجاد یک بازار خرید برای تهیه سنگ فیروزه اصل کرده که قیمت های ارائه شده بسیار منصفانه و مناسب است.

در ادامه با ما همراه شوید تا درباره این نوع سنگ و همچنین خرید آن، مطالب بیشتری ارائه نماییم؛

بازار خرید سنگ فیروزه اصل

اطلاعاتی درباره انواع سنگ فیروزه

اطلاعاتی درباره انواع سنگ فیروزه سنگ فیروزه دارای انواع مختلفی که هر کدام بیشتر به دلیل داشتن رنگ و یا ظاهر متفاوت با یکدیگر، به انواع مختلفی طبقه بندی می شود. 

یکی از برترین انواع این سنگ ها، سنگ فیروزه عقیق است که به رنگ آبی آسمانی روشن بوده و سطح آن کاملا صاف است به طوری که آن را صیقل می دهند تا به شکل بیضی های شفاف در بیاید.

نوع دیگر آن فیروزه شجری نام دارد که در عربی به معنای فیروزه درختی است و دلیل آن داشتن رگه های در هم و نازک روی فیروزه است که به شکل ریشه های درخت است و معمولا به رنگ قهوه ای تیره دیده می شود.

فیروزه خاکه نیز یکی از خالص ترین انواع فیروزه در جهان است به طوری که در استخراج آن ضایعات و باطله بسیار کمی تولید می شود.

فیروزه گل کاسنی نیز از محبوبیت خاصی برخوردار است که دلیل آن داشتن رنگ متفاوت بوده که به رنگ سبز روشن است و ممکن است که دارای رگه و یا فاقد آن باشد.

با این که از لحاظ ظاهری تفاوت دارند اما از لحاظ ساختمانی انواع مختلف فیروزه بسیار به یک دیگر مشابه است به طوری که همگی آن ها دارای درجه سختی بسیار بالایی بوده و به هیچ وجه در اثر فشار و یا سنگینی خرد و شکننده نمی شوند.

از طرفی همگی آن ها دارای توانایی صیقل دادن هستند و هر چه فر آیند آن طولانی تر باشد، فیروزه به دست آمده نیز بسیار درخشنده و زیبا خواهد شد.

قیمت روز سنگ فیروزه اصل

قیمت روز سنگ فیروزه اصل با توجه به محبوبیت فراوانی که این نوع سنگ ها در بین ایرانیان دارد، میزان تقاضا برای آن افزایش یافته و به دنبال آن تولید نیز بالا رفته تا پاسخگوی نیازهای بازار باشد. 

قیمت سنگ فیروزه به نوع سنگ، ابعاد فیروزه، میزان تراش خوردگی آن و همچنین ارائه کننده بستگی دارد.

متقاضیان محترم می توانند جهت اطلاع از قیمت روز فیروزه اصل، به سایت اینترنتی و معتبر بازار سنگ فیروزه مراجعه کرده و سپس در صورت تمایل اقدام به ثبت سفارش نمایند. 

جهت خرید و فروش عمده و جزیی انواع سنگ فیروزه نیشابور میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: آقای احسان سعیدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09392288530
ارتباط با ما از طریق تلگرام: @yektagem
ارتباط با ما از طریق واتس آپ: @yektagem
شماره فکس: 02142694573
پست الکترونیکی: info@yektagem.com
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید