بازار خرید فیروزه شجر اصل

بازار خرید فیروزه شجر اصل در ایران بسیار گسترده و رواج دارد چرا که سنگ فیروزه یکی از پر فروش ترین و گران قیمت ترین نوع سنگ های جهان می باشد و شنگ شجر نیز از متقاضیان بسیار زیادی برخوردار می باشد و به همین دلیل سنگ فیروزه شجر اصل از متقاضیان زیادی برخوردار می باشد و همچنین باید بدانید که این سنگ ها به روش های گوناگونی می توان خریداری کرد. 

بازار خرید فیروزه شجر اصل

مهمترین مشخصه فیروزه شجر اصل

مهمترین مشخصه فیروزه شجر اصل متقاضیان باید بدانند که کسب اطلاعات در مورد این سنگ های فیروزه شجر اصل می تواند به آن ها کمک کند تا یک سنگ فیروزه با کیفیت و اقل را خریداری کند و به همین دلیل داشتن اطلاعاتی در مورد مشخصات آن ها بسیار خوب است. 

یکی از مشخصات این سنگ های فیروزه شجر رنگ آبی فیروزه ای آن ها می باشد، این سنگ ها از رنگی بسیار زیبا برخوردار هستند که در تمام نقاط کشور از آن ها استفاده می شود همچنین باید بدانید که تمامی سنگ های فیروزه ای اصل از رگه هایی سفید و سیاه برخوردار هستند و این رگه ها نشانه ی اصل بودن آن ها می باشد. 

از دیگر مشخصات این سنگ های فیروزه ای می توان به سطح آن ها اشاره کرد، سطح این نوع سنگ های فیروزه ای بسیار صاف است و سنگ های فیروزه ای نگین شده از حالتی صیقلی شده برخوردار است که این حالت باعث افزایش کیفیت این سنگ ها شده است همچنین باید بدانید که سنگ های فیروزه ای از انواع زیادی برخوردار هستند. 

سنگ های فیروزه ای نیشابور از کیفیتی بالا برخوردار می باشند و این نوع سنگ ها از پوسته و گوشتی نازک دارند و باید بدانیده این گوشت نازک موجب افزایش زیبایی آن ها شده است اما سنگ های فیروزه کرمان از کیفیتی پایین تر و گوشته ای با قطر بیشتر برخوردار می باشد. 

قیمت تولیدی فیروزه شجر اصل

قیمت تولیدی فیروزه شجر اصل قیمت تولیدی فیروزه شجر اصل در ایران به عوامل گوناگونی بستگی دارد و یکی از این عوامل کیفیت سنگ های فیروزه ای می باشد که می تواند تاثیرات زیادی بر روی قیمت فیروزه داشته باشد همچنین باید بدانید که روش خرید این سنگ های فیروزه شجر با همدیگر متفاوت می باشند. 

بازار فیروزه در ایران بسیار گسترده است و متقاضیان می توانند این فیروزه ها را به صورت مستقیم و عمده خریداری کنند و باید بدانید که این روش بهترین قیمت ها را برای متقاضیان ایجاد می کنند و همچنین باید بدانید که این روش بدون واسطه انجام می شود و موجب کاهش قیمت نهایی این سنگ ها می شود. 

جهت خرید و فروش عمده و جزیی انواع سنگ فیروزه نیشابور میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: آقای احسان سعیدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09392288530
ارتباط با ما از طریق تلگرام: @yektagem
ارتباط با ما از طریق واتس آپ: @yektagem
شماره فکس: 02142694573
پست الکترونیکی: info@yektagem.com
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید