بازار سنگ زبرجد

بازار سنگ زبرجد در تهران

بازار سنگ زبرجد در تهران برای کسب سودآوری بالا بسیار مناسب است و فقط بایستی بتوان یک مرکز خرید عمده برای تهیه این محصول پیدا نمود.
پایتخت کشور ما از زمانهای قدیم، مرکز خرید و فروش اصلی انواع محصولات بوده و هست. افراد بسیاری هستند که در تهران قصد دارند بر روی خرید و فرو انواع سنگ های قیمتی به صورت عمده و جزیی فعالیت کنند اما نمی دانند که این دسته از سنگهای ارزشمند را از کجا باید تهیه نمود که در ادامه شما را در این زمینه یاری می رسانیم:

خرید و فروش عمده سنگ زبرجد در مشهد

اکثر سنگهای زینتی و یا جواهراتی که مزین به این سنگها می شوند، از خراسان رضوی و شهر مشهد و بهتر بگوییم، شمال شرق کشور تامین می شود. شرکت یکتاگوهر نیز با استقرار در این منطقه، توانسته جزو تامین کننده های دست اول سنگهای زینتی باشد. خریداران عمده که قصد فعالیت در تهران و یا هر شهر دیگری دارند، می توانند با این شرکت ارتباط بگیرند؛ محصولات آن اعم از سنگ زبرجد، فیروزه، عقیق شجری، یاقوت و … را بهمراه زیورآلات مرتبط بررسی نمایند؛ قیمتها را با بازار مقایسه کنند؛ مشاوره های لازم را برای فروش بگیرند و در نهایت خرید خود را با اطمینان بیشتری انجام دهند تا بتوانند در این بازار با ریسک بسیار کمتر شروع به کار کنند.

فروش سنگ زیرجد

خرید و فروش عمده سنگ زیرجد در مشهد

جهت خرید و فروش عمده و جزیی انواع سنگ فیروزه نیشابور میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: آقای احسان سعیدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09392288530
ارتباط با ما از طریق تلگرام: @yektagem
ارتباط با ما از طریق واتس آپ: @yektagem
شماره فکس: 02142694573
پست الکترونیکی: info@yektagem.com
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید