سنگ فیروزه نیشابور

بازار سنگ فیروزه در نیشابور

همانطور که می دانید بهترین، سنگهای فیروزه ی متعددی در اقسا نقاط دنیا از معادن فیروزه استخراج می شود که اگر خواسته باشیم به مهمترین آنها اشاره کنیم می توان گفت: فیروزه مصری، فیروزه آمریکایی، در داخل کشور فیروزه کرمان، فیروزه دامغان و … اما گل سرسبد این سنگها سنگ فیروزه ای است که از معادن غنی در شهرستان نیشابور می باشد که به خاطر داشتن رنگ و کیفیت و جلای منحصربه فردش از آن به عنوان بهترین سنگ فیروزه جهان یاد می کنند.

مرکز فروش فیروزه نیشابور در جهان
فروش سنگ فیروزه نیشابور، فروشندگان مختلفی را در بازارهای جواهرات به خود مشغول کرده است و این نگین را با قیمت های و کیفیتهای متنوعی به مشتریان خود عرضه می کنند
همواره یکی از سوالات اصلی خریداران و فروشندگان سنگ فیروزه نیشابور این بوده است که مراکز فروش اصلی این نگین کجا می باشد؟ که در پاسخ به این سوال می توان گفت: بدهی است که چون معدن فیروزه در نیشابور می باشد پس این شهر به عنوان اصلی ترین مرکز فروش این نگین زیبا یعنی فیروزه نیشابور در دنیا به حساب می آید البته ناگفته نماند که شهر مشهد به خاطر نزدیک بودن به نیشابور، بعد از این شهر دومین مرکز فروش سنگ فیروزه نیشابور به حساب می آید و تاجران و کاسبان بیسیار برای خرید نگین فیروزه مورد نیاز خود به این شهرها سفر می کنند.

مرکز فروش معتبر در شهر نیشابور
مجموعه تجاری یکتا گوهر یک مرکز فروش معبتر و تامین کننده ای دسته اول انواع سنگ فیروزه نیشابور، در نیشابور، پایتخت فیروزه جهان، می باشد که شما تاجران را در هر مقدار و با هر کیفیتی که می خواهید با بهترین قیمت ها در هر کجای این کره خاکی، تامین می نماید. ما سعی نموده ایم با به کارگیری بهترین ترشانده ها، بهترین نگینهای فیروزه را برایتان آماده کنیم و هدف ما جلب رضایت و اعتماد شما مشتری عزیز می باشد.

جهت خرید و فروش عمده و جزیی انواع سنگ فیروزه نیشابور میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: آقای احسان سعیدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09392288530
ارتباط با ما از طریق تلگرام: @yektagem
ارتباط با ما از طریق واتس آپ: @yektagem
شماره فکس: 02142694573
پست الکترونیکی: info@yektagem.com
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید