بازار فروش انگشتر فیروزه عجمی

فیروزه نوعی سنگ سبز رنگ است که از ترکیب مس و آلومینیوم به دست می آید و به عنوان نوعی جواهرات گرانبها به کار می رود. انگشتر فیروزه عجمی دارای طرح و رنگ های بسیار متنوعی می باشد که انتخاب هر کدام بستگی به سلیقه مصرف کننده دارد. فروشندگان برای رونق کار خود اجناس را به صورت عمده معامله می کنند. بازار فروش این کالا راضی کننده و پر رونق می باشد. در روش عمده تنوع اجناس افزایش می یابد. 

بازار فروش انگشتر فیروزه عجمی

اطلاعاتی درباره انگشتر فیروزه عجمی

اطلاعاتی درباره انگشتر فیروزه عجمی


 فیروزه یکی از قدیمی ترین سنگ هایی است که از عهد باستان تاکنون در اختیار مردم بوده و به عنوان جواهری با ارزش در بین سلاطین رواج داشته است. این کالای پرمصرف در برخی از مکان های مذهبی و تاریخی به کار می رود و جلوه زیبایی را برای نقاط ایجاد می کند. بازار انگشتر فیروزه پررونق و چشمگیر می باشد. 

ارزش این کالا در بین مردم جهان بسیار بالا بوده و به دلیل گران بودن آن تنها برخی از افراد جامعه قدرت خرید آن را دارند. این کالای تزئینی بیشتر جنبه تجاری دارد، بنابراین افراد زیادی درصدد داد و ستد آن بر می آیند، چون زمینه تجارتی پر سود را فراهم می کند. کارگاه های زیادی در کشور ما وجود دارند که سنگ های فیروزه را در ابعاد مختلف تهیه و تولید می کنند تا از این طریق مشتری ها بتوانند بر حسب نیاز خود محصول را خریداری کنند. نمونه های درجه یک بیشتر برای صادرات برگزیده می شوند و در بین تجار بزرگ رواج بسیار فراوانی دارد. 

قیمت روز انگشتر فیروزه عجمی

قیمت روز انگشتر فیروزه عجمی

قیمت انگشتر فیروزه بر اساس کیفیت آن مشخص می شود. اگر قصد خرید این کالا را دارید ابتدا باید لیست قیمت را از سایت آنلاین و معتبر تهیه کنید و سپس با مقایسه آنها خرید ایده آل خود را انجام دهید. هزینه این محصول در سال های مختلف متفاوت بوده به طوری که در سال های اخیر افزایش زیادی پیدا کرده که اگر چه با توجه به تورم و نوسانات بازار و گذر زمان امری طبیعی به نظر می رسد؛ اما بر بازار خرید و فروش تاثیر زیادی می گذارد.

بیشتر مراکزی که در کار فیروزه هستند اجناس خود را به صورت روز شمار محاسبه می کنند، تا بتوانند از ضررهای احتمالی جلوگیری کنند و انبارهای خود را تا حد بسیار زیادی خالی نمایند. با توجه به شرایط جدید هیچ ارگانی هزینه مشخص شده ای را برای محصولات خود انتخاب نمی کند. ااین روال ادامه دار باشد ممکن است بازارهای داخلی با رکود اقتصادی رو به رو شوند و مصرف کنندگان توان مالی خود را از دست بدهند.

جهت خرید و فروش عمده و جزیی انواع سنگ فیروزه نیشابور میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: آقای احسان سعیدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09392288530
ارتباط با ما از طریق تلگرام: @yektagem
ارتباط با ما از طریق واتس آپ: @yektagem
شماره فکس: 02142694573
پست الکترونیکی: info@yektagem.com
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید