بازار فروش سنگ فیروزه نیشابور

تجارت های روزمره ای که در بازار فروش سنگ فیروزه به شکل گسترده ای انجام می شوند، مربوط به سنگ هایی اصل و کم نظیر می باشند که معمولا به دست هنرمندانی توانا طراحی شده اند. این اقلام عتیقیه و لوکس با اصالت بالا و قیمت های مشخصی که دارند همواره بیشترین نرخ فروش را کسب کرده و از این بابت، تا کشور های خارجی هم وسعت خود را ادامه داده اند.

بازار فروش سنگ فیروزه نیشابور

درجه بندی کیفی سنگ فیروزه نیشابور

درجه بندی کیفی سنگ فیروزه نیشابور کیفیت سنگ فیروزه نیشابور چون در مدل های مختلف این محصول تا حد زیادی مختلف می باشد پس به همان ترتیب، تقسیم بندی های گوناگونی از آن ها شکل گرفته اند. دسته های فراوانی که از این بابت دیده می شوند با عناوین مشخصی معرفی می گردند. فهرستی از موارد مذکور عبارتند از :

  • تولیداتی با رنگ آبی : انواعی که در معادن کشور ایران، آمریکا هند استخراج می شوند عموما به این رنگ هستند. این موارد به خاطر رنگ خاص خود دارای بالا ترین ارزش های کیفی هستند. در واقع در معدن های نام برده مقادیر زیادی از عنصر مس وجود داشته و فیروزه ها پیوند شیمیایی مناسبی را با آن ها ابجاد می کنند که در نتیجه امر، تغییر رنگی مناسبی را به سمت آبی می دهند. به همین دلیل این تولیدات اکثر با قیمت های گران تری فروخته می شوند چون استاندارد های بالاتری را از خود نشان می دهند.
  • نمونه هایی با ساختاری سبز مانند : این نمونه ها دسته دیگری از این تولیدات می باشند که تا حدی مورد پذیرش افراد قرار گرفته اند. معمولا اقسامی که در مصر یافت می شوند از این دسته کالا ها بوده و ترکیب شیمیایی مناسبی را، با آلومینیوم می دهند. با ایجاد اتصالات شیمیایی با این فلزات به رنگ سبز تبدیل می گردند. این نمونه ها به اندازه اقسام آبی مانند گران نیستند چون درجات کیفی کمتری از آن ها دیده می شوند. از این رو در بازار های تجاری بزرگ به عنوان نمونه هایی با مرغوبیت های پایین شناخته می شوند.

سفارش خرید سنگ فیروزه نیشابور

سفارش خرید سنگ فیروزه نیشابور سفارش خرید سنگ فیروزه نیشایور به صورت آنلاین شما را از امکانات ویژه ای بهره مند می کند و به همین دلیل تاکید زیادی، بر روی انجام این امور می شود.

  1. امکان دریافت راهنمایی لازم به صورت رایگان از طریق مشاورین متخصص
  2. برخورداری از ارزانترین قیمت های فروش عمده
  3. تضمین کیفیت کالا های سفارشی
  4. عدم نیاز به داشتن حضور فیزیکی و مستقیم

با توجه به موارد ذکر شده توجه بسیاری از مشتریان به این نکته معطوف می شود تا، خرید های خود را اینترنتی در سبد خرید جای دهند.

جهت خرید و فروش عمده و جزیی انواع سنگ فیروزه نیشابور میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: آقای احسان سعیدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09392288530
ارتباط با ما از طریق تلگرام: @yektagem
ارتباط با ما از طریق واتس آپ: @yektagem
شماره فکس: 02142694573
پست الکترونیکی: info@yektagem.com
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید