بازار فروش سنگ فیروزه کوچک

بازار فروش سنگ فیروزه کوچک برای به کارگیری در تولید انواع نگین در ابعاد مختلف برای انگشتر و لوازم زیورآلاتی، در سال های اخیر رونق بسیاری داشته است. تولید انواع نگین از سنگ های کوچکتر به مراتب راحت تر و به صرفه تر می باشد در نتیجه خرید ابعاد کوچک این محصول بیشتر توسط طراحان زیورآلات صورت می گیرد. در ادامه مطلب با ما همراه باشید. 

بازار فروش سنگ فیروزه کوچک

اطلاعاتی درباره تولید سنگ فیروزه

اطلاعاتی درباره تولید سنگ فیروزه امروزه سنگ فیروزه جایگاه بسیار مهمی در تولید انواع زیورآلات و لوازم دکوری گران قیمت داشته است. این سنگ با ارزش با داشتن انواع مختلف و پرداخت های متفاوتی که در به کارگیری آن دارا می باشد، از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است. 

در این مطلب به اطلاعاتی درباره تولید سنگ فیروزه خواهیم پرداخت. سنگ فیروزه مستقیما از معدن سنگ به دست آمده و نوع آن با توجه به شرایط محیطی سنگ مورد نظر متفاوت می باشد. از ابن رو استخراج کنندگان این محصول با به دست آوردن این سنگ در ابعاد مختلف به صورت خام آنها را به فروش می رسانند.

سنگ فیروزه عموما در نگین انواع انگشتر های زنانه و مردانه، پلاک گردنبند و دیگر زیورآلات به کار می رود همچنین امروزه استفاده از نگین های این محصول در تولید انواع گلاب پاش دکوری مسی و برنجی و دیگر ملزومات دکوری مورد استفاده قرار می گیرد.

پرداختن این محصول و نوع برش آن بسیار مهم بوده که عموما نوع کارایی این محصول را تعیین می کند. استفاده از ابزارهای مختلف در تولید انواع نگین های فیروزه ای بسیار بوده و افراد متخصص و متبحری در این زمینه فعالیت دارند.

عموما سنگ های فیروزه اصل عجمی و شجری متعلق به شهر نیشابور بوده و سالانه بخش بیشتری از این استخراج برای صادرات به کشور های خارجی به صورت خام یا کاربردی در نظر گرفته می شود.

قیمت تولیدی سنگ فیروزه انگشتری

قیمت تولیدی سنگ فیروزه انگشتری قیمت تولیدی فیروزه انگشتری عموما کمتر از نوع آماده این محصول می باشد. سنگ های انگشتری در ابعاد کوچکتر به صورت خام بوده که انواع طلافروشان و طراحان این محصول یا خریداری آنها و پرداخت و برش با دستگاه های و فرز های مخصوص آنها را در ابعاد مورد نظر انگشتر شکل می دهند. 

از این رو خرید عمده و خام این محصول صرفه اقتصادی بیشتری دارد. سنگ های فیروزه انگشتری عموما دارای رگه های مشکی رنگ و قهوه ای سوخته می باشد که طرح های بی نظیری را با توجه به قدمت سنگ مورد نظر دارا هستند. خریداران این محصول جدا از قیمت و کیفیت، دقت نظر به طرح این محصول را در اولویت قرار می دهند. 

جهت خرید و فروش عمده و جزیی انواع سنگ فیروزه نیشابور میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: آقای احسان سعیدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09392288530
ارتباط با ما از طریق تلگرام: @yektagem
ارتباط با ما از طریق واتس آپ: @yektagem
شماره فکس: 02142694573
پست الکترونیکی: info@yektagem.com
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید