بازار فروش فیروزه عجمی اصل

امروزه بازار فروش فیروزه عجمی اصل در  ایران از رونق و رشد بسیار چشم گیری بهره مند است که فروش ویژه این نوع سنگ قیمتی با ارزش به روش مستقیم و به دو صورت حضوری و غیر حضوری و با حذف دلالان با بالاترین سطح کیفیت و نیز قیمت مناسب به اکثر کشور های دنیا صادر می شود که صادرات آن سبب ارزآوری به چرخه‌ اقتصادی کشور گردیده است.

بازار فروش فیروزه عجمی اصل

مهمترین مشخصه فیروزه عجمی اصل

مهمترین مشخصه فیروزه عجمی اصل از مشخصات و مزیت های ویژهای بارز  انواع فیروزه این سنگ گرانبها و با ارزش می توان به تنوع در رنگ های آبی، آبی فیروزه ای، سبز، آبی مایل به سبز و نیز شکل ظاهری سنگ که به دو نوع صاف و رگه دار اشاره نمود که نوع صاف آن به سنگ عجمی و رگه دار آن به شجری معروف است که سنگ ‌عجمی به دلیل کیفیت بالا تر از محبوبیت و قیمت بیشتری برخوردار است که دارای شهرت جهانی و صادراتی خوبی بهره مند می باشد.

باید خاطر نشان کرد که از دیگر ویژگی های این نوع سنگ زیبا و جذاب می توان به معدن استخراج آن بستگی دارد که سنگ هر منطقه با منطقه دیگر بسته به نوع رنگ، شکل ظاهر و نوع سنگ استخراج شده متفاوت است.

هم چنین انواع سنگ های فیروزه در دنیا صادر می شوند که برترین آن نوع جنس ایرانی است که نسبت به نمونه های مشابه از کیفیت برتری برخوردار است که ‌کاربرد های متفاوتی هم چون تزیینات انگشتر و زیور آلات و نیز که در نوع خود را منحصر به فرد و بی نظیر است چرا که ‌چشم هر بیننده ای را به خود خیره می کند.

شایان ذکر است که قطب اصلی تولید این نوع سنگ شهر نیشابور و در استان خراسان رضوی می باشد که کیفیت و عیار این سنگ از درجه کیفی بسیار بالایی دارا است اگر چه شهر های دیگری هم چون دامغان در استان سمنان نیز این سنگ‌‌ استخراج می شوند ولی به تنوع رنگ و کیفیت سنگ ‌فیروزه نیشابور نمی رسند.

قیمت روز فیروزه عجمی اصل

قیمت روز فیروزه عجمی اصل

قیمت فیروزه به موارد زیادی از جمله نوع کیفیت سنگ، نحوه تولید و روش توزیع، نحوه بسته بندی، تنوع در رنگ، شکل ظاهری،نوع استخراج معدن، بر اساس عرضه و تقاضا و غیره تعیین می گردد.

البته باید به این نکته اشاره نمود که عرضه و فروش این محصول به مراتب نیازمند تبلیغات و بازاریابی گسترده در سطح دنیا می باشد که ایران تمامی تلاش خود را برای کسب رتبه برتر آن نموده است و با ایجاد نمایندگی های فعال در خارج از کشور توانسته خود را به اهداف اقتصادی خود نزدیک تر نماید.

جهت خرید و فروش عمده و جزیی انواع سنگ فیروزه نیشابور میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: آقای احسان سعیدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09392288530
ارتباط با ما از طریق تلگرام: @yektagem
ارتباط با ما از طریق واتس آپ: @yektagem
شماره فکس: 02142694573
پست الکترونیکی: info@yektagem.com
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید