نگین فیروزه نیشابور

بازار نگین فیروزه نیشابور در کشور

آیا می دانید بازار های اصلی سنگ فیروزه نیشابور به صورت تخصصی و عمده در نیشابور و مشهد مقدس می باشد و تامین کنندگان دسته اول در این بازارها این نگین زیبا ئ ارزشمند را عرضه می کنند.
بله همان طور که در پاراگراف بالایی مطرح شد از جمله بازارهای اصلی سنگ فیروزه نیشابور می توان به بازارهای فیروزه موجود در مشهد و به خصوص بازارهای فیروزه موجود در نیشابور اشاره نمود.
سالیانه افراد زیادی برای دیدن و خریداری بهترین فیروزه دنیا به این دو شهر سفر می کنند و با تامین کنندگان این حوزه ارتباط میگیرند و این نگین اشراف را به دلیل اینکه از فروشندگان و تولیدکنندگان دسته اول خریداری می کنند با قیمت بسیار مناسبی نسبت به دیگر فروشندگان تهیه می نمایند.
البته این امر بیشتر برای خرید های عمده صورت میگیرد یعنی مشتری برای گرفتن یک نگین این همه مسافت را طی نمی کنند بلکه برای تهیه کردن بار فیروزه در حجم بالا به این به این سفرهای درخی موارد طولانی تن می دهند و برای خریدهای جزیی به لطف شبکه های اجتماعی علاقه مندان به راحتی می توانند با عضویت در کانال های تلگرام و پیج های اینستاگرام به مقصود و هدف خود یعنی تهیه نگین فیروزه نیشابور برسند.
شما دوستان عزیز جهت کسب اطلاعات و مشورت بیشتر می توانید با ما ارتباط برقرار کرده و سوالات خود را از ما بپرسید.

جهت خرید و فروش عمده و جزیی انواع سنگ فیروزه نیشابور میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: آقای احسان سعیدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09392288530
ارتباط با ما از طریق تلگرام: @yektagem
ارتباط با ما از طریق واتس آپ: @yektagem
شماره فکس: 02142694573
پست الکترونیکی: info@yektagem.com
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید