بازار یاقوت سرخ

بازار نگین یاقوت سرخ آفریقا

بازار خرید و فروش عمده نگین یاقوت سرخ آفریقا بسیار رشد داشته و می توان روی فعالیت در این عرصه حساب ویژه ای باز کرد؛ چراکه سودآوری خوبی بهمراه خواهد داشت.
برخی از افرادی که در ذهن خود آنالیزهایی را درخصوص تجارت انجام می دهند و می خواهند با ورود به یک حوزه خاص و ماندگاری و فعالیت مستمر در آن به یک سودآوری خوب در درازمدت دست یابند، بدون شک می توانند فعالیت در صنعت سنگهای زینتی را استارت بزنند. البته منظور ما این نیست که وارد تولید محصولاتی از این دست مانند نگین سنگ و انگشتر و … شوند؛ بلکه در بخش فروش این محصولات می توانند فعالیت نمایند که هم سود خوبی دارد و هم ذاتا حوزه ای خاص محسوب می شود.

پخش عمده و مستقیم سنگ یاقوت اصل
یکی از سنگهایی که فعالیت در بازار آن بسیار لاکچری و خاص است، سنگ یاقوت می باشد. این سنگ هم قیمت بالایی دارد؛ هم تنوع مدلهای آنها بالاست و هم به سبب خواص بی نظیری که دارد، مصرفش از سمت خریداران رو به افزایش است. سنگ یاقوت از معادن مختلفی استخراج می شود؛ لکن محبوبترین و صدالبته پر خاصیت ترین آنها، یاقوت آفریقایی می باشد. حال کسانی که تصمیم گرفته اند وارد این حوزه شوند و نمی دانند از چه مراکزی بایستی تامین کلان داشته باشند، می توانند با مسئولین فروش شرکت یکتاگوهر ارتباط بگیرند و ضمن بررسی سنگها و محصولات این شرکت، از قیمتهای ویژه و مشاوره های لازم برای ورود به این عرصه بهره مند شوند.

جهت خرید و فروش عمده و جزیی انواع سنگ فیروزه نیشابور میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: آقای احسان سعیدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09392288530
ارتباط با ما از طریق تلگرام: @yektagem
ارتباط با ما از طریق واتس آپ: @yektagem
شماره فکس: 02142694573
پست الکترونیکی: info@yektagem.com
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید