توزیع کننده سنگ فیروزه شجری

,

سنگ فیروزه شجری از جمله سنگ هایی است که از معادن استخراج می‌شود. این سنگ نیمه قیمتی در تولید انواع زیورالات به کار می رود. کشور ما به دلیل برخورداری از منابع سنگ فیروزه مرغوب، به عنوان یکی از صادرکنندگان مهم در این عرصه مطرح است. در حال حاضر توزیع کنندگان بسیاری در بازار سنگ فیروزه فعالیت می کنند. اگر شما هم از خریداران این سنگ باارزش هستید، می توانید از طریق این سایت محصول مورد نظر خود را خریداری کنید.

توزیع کننده سنگ فیروزه شجری

ویژگی بارز سنگ فیروزه شجری

ویژگی بارز سنگ فیروزه شجری سنگ فیروزه را می‌توان بر اساس شکل ظاهری به دو نوع فیروزه شجری و عجمی تقسیم بندی نمود. ویژگی بارز فیروزه شجری برخورداری از رگه هایی شبیه به شاخ و برگ درختان است. بر خلاف فیروزه عجمی که رنگ یکدست و بدون نقش دارد، سنگ فیروزه شجری با این ناخالصی‌ها زینت یافته است.

رگه های موجود در سنگ فیروزه شجری معمولاً به رنگ قهوه‌ای یا سیاه هستند. ممکن است این رگه ها به صورت منظم و نامنظم باشند، ولی به طور کلی هر چه طرح روی فیروزه نظم بیشتری داشته باشد سنگ ‌فیروزه قیمتی تر است. همچنین وجود رگه های طلایی رنگ در فیروزه شجری بر افزایش میزان مرغوبیت و به تناسب آن بر قیمت این سنگ تأثیر می‌گذارد.

برای تشخیص فیروزه شجری اصل راه‌های مختلفی وجود دارد. البته شناسایی دقیق این سنگ نیاز به مهارت زیادی دارد و از این رو بهترین راه مراجعه به کارشناسان این حوزه می باشد. با این حال با استفاده از برخی روش‌ها می‌توان تا حدی درباره اصالت این محصول اطمینان یافت. در این زمینه بررسی ظاهر سنگ تا اندازه ای موثر است. سنگ فیروزه اصل کمی مات است و به دلیل وجود برخی مواد معدنی ممکن است رنگ آبی آن مایل به سبز یا زرد باشد. سنگ فیروزه اصل به راحتی خراشیده نمی‌شود و اگر به مدت کوتاهی در زیر نور خورشید قرار بگیرد دچار تغییر رنگ نمی گردد.

تولید عمده سنگ فیروزه شجری

تولید عمده سنگ فیروزه شجری تولید سنگ فیروزه شجری طی فرآیند ساده و مشخصی انجام می شود. در ابتدا این سنگ به صورت عمده از معدن استخراج شده و سپس برای فرآوری به کارگاه ها و تولیدی های مربوطه منتقل می شود. در این کارگاه ها سنگ تراش خورده و به شکل ها و اندازه های مختلف در می آید. در واقع می توان گفت تولی سنگ فیروزه عبارت است از تراش  و جلا دادن آن.

فرآوری سنگ  فیروزه با استفاده از دستگاه های مخصوص انجام می شود. اگر کیفیت دستگاه مناسب باشد و تراش دهنده در کار خود مهارت داشته باشد، این فرآیند به خوبی انجام شده و سنگ به زییایی تراش می خورد. کیفیت نامطلوب دستگاه می تواند موجب ترک خوردن و آسیب دیدن سنگ شود. از این رو برای تولید سنگ فیروزه وجود دستگاه پیشرفته و باکیفیت و نیز مهارت کافی بسیار ضروری است.

جهت خرید و فروش عمده و جزیی انواع سنگ فیروزه نیشابور میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: آقای احسان سعیدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09392288530
ارتباط با ما از طریق تلگرام: @yektagem
ارتباط با ما از طریق واتس آپ: @yektagem
شماره فکس: 02142694573
پست الکترونیکی: info@yektagem.com
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید