تولید کننده سنگ فیروزه صادراتی

ایران به عنوان یکی از مهمترین کشورهای تولید کننده سنگ فیروزه شناخته می‌شود. از مدت‌ها قبل کیفیت بالای سنگ فیروزه ایران توجه خریداران خارجی را جلب نموده است. به همین دلیل امروزه سنگ فیروزه به کشورهای مختلفی صادر می شود. در صورتی که شما نیز از صادرکنندگان این سنگ نیمه قیمتی هستید، می توانید از طریق این سایت نسبت به خرید سنگ فیروزه صادراتی اقدام کنید.

تولید کننده سنگ فیروزه صادراتی

مهمترین مشخصه سنگ فیروزه صادراتی

مهمترین مشخصه سنگ فیروزه صادراتی از گذشته‌های دور فیروزه به عنوان یک سنگ زیبا و ارزشمند شناخته می‌شد. رنگ آرامش بخش و نشاط آور فیروزه در پیشگیری از بسیاری از مشکلات روحی و روانی موثر بوده است. به همین دلیل همواره این سنگ نیمه قیمتی محبوبیت خاصی در بین مصرف‌کنندگان داشته و دارد.

کشور ما به عنوان یکی از دارندگان منابع طبیعی فیروزه معروف است. همه می‌دانند که مرغوبترین سنگ فیروزه از معادن شهر نیشابور در ایران استخراج می‌شود. محصولی که خریداران و متقاضیان بسیاری در خارج از کشور دارد. از این رو صادرات سنگ فیروزه در زمره فعالیت‌های اقتصادی قرار دارد که می‌تواند با سودآوری مناسبی همراه باشد.

برای موفقیت در صادرات سنگ فیروزه توجه به مشخصات و کیفیت این محصول لازم است. مهمترین مشخصه سنگ فیروزه صادراتی را می‌توان جنس مرغوب و کیفیت مناسب آن عنوان کرد. فیروزه ای برای صادرات مناسب است که اصل بوده و رنگ آن بیشتر به آبی نزدیک باشد.

از آن جایی که بسیاری از کشورهای عربی خریدار سنگ فیروزه از ایران هستند، صادرات فیروزه عجمی به این کشورها می تواند انتخاب مناسبی باشد. این نوع سنگ فیروزه که بدون رگه و آبی رنگ است در این کشورها طرفداران زیادی دارد و البته از قیمت خرید بالایی نیز برخوردار می باشد.

نکته دیگری که در انتخاب سنگ فیروزه صادراتی اهمیت دارد، فرآوری مناسب آن است. تراش ماهرانه و حرفه‌ای فیروزه می‌تواند بر قیمت این محصول تاثیر گذاشته و رضایت مشتریان خارجی را به نحو احسن جلب نماید.

قیمت روز سنگ فیروزه صادراتی

قیمت روز سنگ فیروزه صادراتی در بازار سنگ فیروزه محصولات متنوعی وجود دارد که از نظر کیفیت و قیمت تفاوت های زیادی با یکدیگر دارند. آن چه که پیداست این است که قیمت یک محصول ارتباط مستقیمی با کیفیت آن دارد. به همین دلیل طبیعی است که قیمت سنگ صادراتی فیروزه نسبت به انواع دیگر فیروزه بیشتر باشد.

همان طور که می دانید قیمت فیروزه فرآوری شده و تراش خورده از قیمت فیروزه خام بسیار بیشتر است. در واقع با فرآوری فیروزه قیمت این سنگ با ارزش تا چند برابر افزایش پیدا می‌کند. از آن جایی که از مدتی پیش صادرات فیروزه خام ممنوع شده است، انتظار می رود که در صورت وجود سیاست‌های مناسب، صادرات این محصول با ارزآوری مناسبی همراه باشد.

جهت خرید و فروش عمده و جزیی انواع سنگ فیروزه نیشابور میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: آقای احسان سعیدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09392288530
ارتباط با ما از طریق تلگرام: @yektagem
ارتباط با ما از طریق واتس آپ: @yektagem
شماره فکس: 02142694573
پست الکترونیکی: info@yektagem.com
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید