تولید کنندگان فیروزه شجری عمده

فیروزه شجری با توجه به قیمت مناسب و زیبایی فوق العاده  در کشور ما بسیار پرطرفدار است و مصرف کنندگان بسیاری در شهر های مختلف کشور این محصول را خریداری می کنند و بر این اساس بازار این محصول همواره رونق بسیار خوبی دارد. تولید کنندگان فیروزه شجری عمده این محصول را بهترین کیفیت تولید و در جواهرات مختلف با بهترین کیفیت و زیبایی به کار می برند.

تولید کنندگان فیروزه شجری عمده

آشنایی با ویژگی فیروزه شجری

آشنایی با ویژگی فیروزه شجری

بارزترین ویژگی فیروزه شجری رگه دار بودن آن است که این رگه ها ممکن است به رنگ قهوه ای ، سیاه و یا حتی طلایی و رنگ های دیگر باشند و این محصول دارای طیفی از رنگ های سبز و آبی می باشد.

رنگ آبی این محصول به دلیل وجود عنصر مس است و عنصر آهن به آن رنگ سبز می دهد و هرچه عنصر مس در این محصول بیشتر باشد رنگ آن آبی تر و ارزش بالاتری دارد.

رنگ آبی این محصول کیفیت و زیبایی فوق العاده دارد و با قیمت بالاتری به فروش دارد اما رنگ سبز آن نیز طرفداران خاص خود را دارد و در تولید جواهرت طلا بسیار زیبا می باشد و خانم ها بسیار از این رنگ استقبال می کنند.

فیروزه شجری بر اساس شکل رگه ها نیز دارای انواع مختلف می باشد و به دو صورت رگه های منظم و نامنظم می باشد و فیروزه شجری با رگه های منظم جذابیت و زیبایی بیشتری دارد.

مراکز توزیع فیروزه شجری

مراکز توزیع فیروزه شجری

مراکز توزیع فیروزه شجری در شهر های مختلف کشور حضور دارند تا محصولات را با قیمت مناسب تری به خریداران توزیع نمایند.

قیمت نگین فیروزه شجری با توجه به کیفیت، شکل و رنگ آن متفاوت است و محصولات مرغوب تر دارای رگه های منظم و رنگ آبی تر می باشند که با قیمت بالاتری به فروش می رسند.

بازار نگین فیروزه در کشور ما بسیار پر رونق است و مشتریان بسیاری با توجه به استقبال بالای مصرف کنندگان از خرید این محصول به دنبال خرید ارزان و باکیفیت این محصول به صورت عمده هستند.

روش های مختلفی برای خرید ارزان این محصول وجود دارد اما خرید این محصول با واسطه های کمتر مسلماً در کاهش قیمت آن تاثیر دارد و باعث می شود محصولات با کیفیت تر با قیمت ارزان تری قابل خریداری باشند.

شما می توانید این محصول را با حذف واسطه گران با قیمت ارزانتری خریداری نمایید و خوشبختانه امروزه شرایط لازم و مناسب فراهم است تا خریداران در هر جایی که هستند مرغوب ترین محصولات تولیدی را انتخاب و سفارش دهند تا برای آنها ارسال گردد.

شما می توانید هم اکنون انواع مختلف این محصول را در تنوع بالا و با زیبایی فوق العاده با قیمت های ارزان و شگفت انگیز از طریق این سایت انتخاب و ثبت سفارش نمایید تا در کمترین زمان و با هزینه حمل و نقل مناسب برای شما ارسال گردد.

جهت خرید و فروش عمده و جزیی انواع سنگ فیروزه نیشابور میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: آقای احسان سعیدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09392288530
ارتباط با ما از طریق تلگرام: @yektagem
ارتباط با ما از طریق واتس آپ: @yektagem
شماره فکس: 02142694573
پست الکترونیکی: info@yektagem.com
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید