خریداران فیروزه نیشابور

خریداران سنگ فیروزه نیشابور در دبی

,

در دبی خریداران بسیاری وجود دارد که سنگ های قیمتی مانند فیروزه نیشابور را تهیه میکنند و این نگین ها را به مردم کشورشان می فروشند.
همان طور که می دانید سنگ فیروزه نیشابور از خواص زیادی برخودار است که بزرگان زیادی در دین در مورد خواص سنگ فیروزه سخن گفته اند که با مراجعه به برخی از کتب معتبر می توانید این احادیث را مطالعه نمایید.
از این رو مسمانان علاقه و توجه بسیار زیادی دارند به این سنگ به خصوص نوع نیشابوری آن که از بهترین کیفیت در بین نگین های فیروزه برخودار است و می توان گفت که این کشورهای بازارهای هدف خوبی برای صادرات فیروزه نیشابور، می باشند و به دلیل وضعیت خوبشان از لحاظ اقتصادی، قیمت در خرید آنها زیاد تاثیر گذار نمی باشد و این کیفیت و زیبایی نگین است که باعث می شود سنگ فیروزه را تهیه نمایند.
در این کشورها معمولا فیروزه های گران قیمت و زیبای نیشابوری در دست پولدار ها و افراد با نفوذ قدرتی زیاد، مشاهده می کنید.
بسیاری از مردم عرب که از کشورهای حاشیه خلیج فارس به مشهد و نیشابور سفر می کنند حتما به بازارهای بزرگی که در آنجا فیروزه نیشابور را عرضه می کنند می روند و به دنبال فیروزه های صاف و عجمی و خوش رنگ هستند و برخی از آنها تعدادی انگشتر فیروزه را برای عزیزان خود تهیه می کنند و به عنوان سوغات نیشابور به کشورشان می برند.
تاجران و صادرکنندگانی که قصد صادرات فیروزه نیشابور به کشورهای عربی را دارید، ما می توانیم شما عزیزان را در این زمینه با قیمت ها و کیفیتهای مختلف در هر حجم و وزنی که نیاز دارید، تامین کنیم.
فقط کافی است با ما ارتباط بگیرید.

جهت خرید و فروش عمده و جزیی انواع سنگ فیروزه نیشابور میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: آقای احسان سعیدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09392288530
ارتباط با ما از طریق تلگرام: @yektagem
ارتباط با ما از طریق واتس آپ: @yektagem
شماره فکس: 02142694573
پست الکترونیکی: info@yektagem.com
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید