خرید ارزان سنگ فیروزه طبیعی

سنگ فیروزه طبیعی جزو سنگ های زینتی و گرانبها محسوب می شود و کاربرد بسیاری در تولید جواهرات و به خصوص انگشتر دارد. نوع مرغوب فیروزه قیمت گزافی دارد بنابراین بسیاری از افراد به دنبال مراکز فروشی می گردند که بتوانند این سنگ را با قیمت ارزان و در عین حال کیفیت بالا تهیه کنند. برای دریافت مشخصات این مراکز می توانید با کارشناس فروش تماس بگیرید.

خرید ارزان سنگ فیروزه طبیعی

ویژگی عمده سنگ فیروزه طبیعی

ویژگی عمده سنگ فیروزه طبیعی ویژگی سنگ طبیعی فیروزه رنگ آبی روشن و زیبای آن است و دلیل این رنگ هم ترکیب شدن آلومینیوم با فسفات مس است. اگرچه این سنگ انواع مصنوعی و تقلبی هم دارد که البته به هیچ وجه ویژگی های نوع طبیعی آن را ندارند. معادن این سنگ بیشتر در کشورها و مناطق گرمسیر وجود دارد. مشهورترین نوع فیروزه در جهان فیروزه آمریکایی و فیروزه نیشابور ایران است.

فیروزه در حالت عادی بسیار حساس و آسیب پذیر است بنابراین آن را به صورت خام استفاده نمی کنند بلکه قبل از به کارگیری آن در تولید جواهرات باید آن را آماده سازی کرد. بدین منظور معمولا فیروزه را با ناخالصی هایی ترکیب می کنند تا مقاومت سنگ بالا رود و دچار شکستگی نشود سپس با واکس های مخصوص آن را جلا می دهند تا درخشش بیشتری پیدا کند. مرحله جلا دادن سنگ بسیار مهم است زیرا اگر سنگ جلا داده نشود در کوتاه مدت رنگ زیبای خود را از دست داده و سنگ بسیار کمرنگ و کدر خواهد شد.

در رابطه با استفاده از سنگ فیروزه نکات بسیاری گفته شده و برخی عقیده دارند فیروزه طبیعی در درمان و پیشگیری بسیاری از بیماری ها موثر است. به عنوان مثال از انرژی و شادی بخشی، بهبود گردش خون و درمان افسردگی به عنوان خاصیت های این سنگ یاد شده است. فیروزه نیز به مانند سنگ های زینتی دیگر درجه بندی کیفی دارد و هرچه ناخالصی سنگ خام کمتر باشد سنگ مرغوب تر است و قیمت آن هم بالاتر خواهد رفت.

همانگونه که ذکر شد این سنگ انواع تقلبی بسیاری دارد که تشخیص آن هم به راحتی ممکن نیست. برای پی بردن به اصل بودن یا نبودن سنگ بهتر است از مشورت کارشناس مجرب استفاده کنید.

سفارش عمده سنگ فیروزه طبیعی

سفارش عمده سنگ فیروزه طبیعی برای سفارش سنگ طبیعی فیروزه به صورت عمده می توانید به مراکز معتبر و عرضه مستقیم مراجعه نمایید. این مراکز به صورت بدون واسطه اقدام به برداشت و معدن کاری فیروزه و عرضه آن کرده و به دلیل عدم حضور واسطه قیمت نهایی محصول کاهش بسیاری پیدا خواهد کرد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با این سنگ و انواع آن و نیز آشنایی با فروشنده عمده و برتر این محصول با ما تماس بگیرید.

جهت خرید و فروش عمده و جزیی انواع سنگ فیروزه نیشابور میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: آقای احسان سعیدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09392288530
ارتباط با ما از طریق تلگرام: @yektagem
ارتباط با ما از طریق واتس آپ: @yektagem
شماره فکس: 02142694573
پست الکترونیکی: info@yektagem.com
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید