انگشتر فیروزه نیشابور

خرید انگشتر فیروزه نیشابور ارزان

انگشتر های فیروزه نیشابور ارزان قیمت یکسری شاخصه ها دارند که دلیلی است بر ارزان بودن آن. در صورت نیاز به این نوع انگشترها می توانید از طریق این مرکز نسبت به خرید اقدام نمایید.
یکی از کالاهایی که برخی از علاقه مندان از آن به عنوان هدیه برای آقایان و خانم ها استفاده می نمایند، انگشتر هایی است که با فلز ارزشمند طلا و یا نقره و با نگین فیروزه نیشابور ساخته شده است، می باشد.
این دسته از انگشترها در بازار هم نوع ارزان قیمتش و هم نوع گران قیمتش، وجود دارد که دلایل ارزان بودن برخی از انگشترها را می توان اینگونه مطرح نمود:

دلایل ارزان بودن انگشتر فیروزه
از دلایل اصلی ارزان بودن یک انگشتری که با فیروزه نیشابور ساخته شده است، کیفیت فیروزه می باشد که هر مقدار رنگ آن روشن تر و یا به عبارتی کم رنگتر باشد، ابعاد نگین کوچکتر و مقدار فیروزه آن کمتر باشد، قیمتش ارزان می شود. (لازم به ذکر است که در این میان پارامتر اصلی تاثیر گذار، رنگ و شکل شجر فیروزه می باشد)
دلیل بعدی که می تواند به ارزان تر شدن انگشتر کمک بنماید، عیار فلزی است که در ساخت این جواهر ارزنده، استفاده می شود که بدیهی است که هر مقدار این فلز حال چه طلا باشد و چه نقره، از عیار پایین تری برخودار باشد، از قیمت انگشتر کاسته می گردد.

جهت خرید و فروش عمده و جزیی انواع سنگ فیروزه نیشابور میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: آقای احسان سعیدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09392288530
ارتباط با ما از طریق تلگرام: @yektagem
ارتباط با ما از طریق واتس آپ: @yektagem
شماره فکس: 02142694573
پست الکترونیکی: info@yektagem.com
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید