خرید انگشتر فیروزه نیشابور دست ساز

فیروزه نیشابور یکی از پر فروش ترین نوع فیروزه ها می باشد چرا که نیشابور یکی از بزرگ ترین و بهترین معادن فیروزه را دارد، این فیروزه ها به صورت نگین هایی بسیار زیبا برای انگشتر استفاده می شوند، خرید این انگشتر های فیروزه ای و دست ساز بسیار بیشتر از انگشتر فیروزه نیشابوری کارخانه ای می باشد. 

خرید انگشتر فیروزه نیشابور دست ساز

انتخاب بهترین نگین فیروزه برای انگشتر

انتخاب بهترین نگین فیروزه برای انگشتر نگین های فیروزه دارای قطری بسیار کم به اندازه ی یک میلیمتر هستند البته باید بدانید که فیروزه هایی با قطر بیشتر وجود دارند که در کرمان و دیگر مناطق در زمین بیرون کشیده می شوند اما علت قطر بیشتر آن ها تفاوت مواد معدنی داخل زمین و گوشتی شدن این فیروزه ها است. 

در حال حاضر به دلیل گران بودن قیمت این فیروزه ها از نوع تقلبی آن ها استفاده می شود که تشخیص تقلبی و اصل بودن آن ها برای یک فرد عادی بسیار سخت است و به همین دلیل نگین های فیروزه نیز بسیار متفاوت و از نظر درجه بندی بسیار تنوع دارند. 

باید بدانید که یکی از مشخصات فیروزه اصل نیشابور در زیر نگین آن وجود دارد که فاقد رگه می باشد البته رنگ نگین نیز می توان به شما کمک کند که بدانید نگین نیشابوری است و یا از منطقه ی دیگر است، این نگین های اصل باعث می شود تا انگشتر فیروزه اصل با قیمتی بسیار بالاتر نسبت به نوع تقلبی آن عرضه شود اما خرید آن بسیار توصیه می شود چرا که رنگی بسیار زیبا دارد. 

بهترین انگشتر فیروزه از بهترین نگین فیروزه به دست می آید چرا که انگشتر ها از بدنه و نگین تولید می شود و بدنه بیشتر استیل می باشد که بهترین نوع فلز برای انگشتر به حساب می آید و به همین دلیل بیشتر کیفیت زیبایی انگشتر را نگین آن تضمین می‌ کند البته باید بدانید که بعضی از نگین ها ظریف هستند و به همین دلیل یه آن ها ضربه نباید بخورد چرا که بسیار آسیب پذیر می باشند. 

فروش انواع انگشتر فیروزه اصل نیشابور

فروش انواع انگشتر فیروزه اصل نیشابور انگشتر نگین فیروزه ای اصل فروشی بسیار بالا در سراسر نقاط کشور دارد ولی بیشترین فروش انگشتر فیروزه در نیشابور می باشد چرا که نیشابور یکی از بزرگترین تولید کنندگان انگشتر فیروزه دست ساز می باشد و قیمت این انگشتر های اصل در نیشابور نسبت به دیگر مناطق ارزان تر و مناسب تر می باشد که این یکی از دلایل افزایش فروش این انگشتر ها شده است اما در کل باید بدانید برای خرید این انگشتر ها سعی کنید از انگشتر های اصل خریداری کنید چرا که بسیار بهتر است. 

جهت خرید و فروش عمده و جزیی انواع سنگ فیروزه نیشابور میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: آقای احسان سعیدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09392288530
ارتباط با ما از طریق تلگرام: @yektagem
ارتباط با ما از طریق واتس آپ: @yektagem
شماره فکس: 02142694573
پست الکترونیکی: info@yektagem.com
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید