خرید نگین زبرجد

خرید اینترنتی بهترین نگین زبرجد

سنگ زبرجد هم یکی از اقلام برفروشی است که از طریق اینترنتی می توایند به خرید و فروش ان بپردازید، بهترین نگین های زبرجد بنا به کیفیتی که دارند در فضاهای اینترنتی با قیمتهای متفاوتی عرضه می گردد.
با مطالعه تاریخ متوجه می شویم که از هزاران سال پیش سنگهای قیمتی در جواهرات استفاده می شده است یکی از این سنگهای ارزشمند زبرجد نام دارد که در زبان لاتین آن را peridot می نامند رنگ سبز مایل به رنگ زیتون باعث شده که برخی از علاقه مندان به سنگهای زینتی و ارزشمند در جهان ان را olivine بنامند.
در سالهای بسیار دور سنگ زبرجدی که وزنی بیش از 300 قیراط دارد از یکی از معادن این سنگ که در جهان وجود دارد کشف شد که با بررسی های انجام شده متوجه شده اند که بزرگترین زبرجدی است که تا به الان دیده شده است این سنگ را می توانید در کشور امریکا در شهری به نام واشنگتن ببینید که در یکی از موزه های این شهر نگهداری می گردد.
از نگاهی به تاریخچه سنگ زبرجد بیندازیم متوجه خواهیم شد که در کشور مصر مردم این سنگ را نمادی از خورشید می دانستند و از آن در نوشتن برخی از طلسم ها و مسایل مربوط به جادوگری استفاده می نمودند که این خود نشان از انرژی های اعجاب انگیزی است که این نگین برخوردار است.

جهت خرید و فروش عمده و جزیی انواع سنگ فیروزه نیشابور میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: آقای احسان سعیدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09392288530
ارتباط با ما از طریق تلگرام: @yektagem
ارتباط با ما از طریق واتس آپ: @yektagem
شماره فکس: 02142694573
پست الکترونیکی: info@yektagem.com
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید