خرید سنگ فیروزه صادراتی عمده

در حال حاضر خرید سنگ فیروزه صادراتی به صورت عمده و انبوه به روش مستقیم در بالا ترین سطح کیفیت و قیمت تعیین شده از سوی مراکز پخش و عرضه آن صورت می گیرد که خرید آن معمولا به طور حضوری و غیر حضوری و بدون وجود هیچ واسطه ای انجام می گیرد که‌ مسلما از قیمتی ارزان تر و مقرون تر برخوردار می باشد.

خرید سنگ فیروزه صادراتی عمده

مشخصه مهم سنگ فیروزه صادراتی

مشخصه مهم سنگ فیروزه صادراتی

در حال حاضر آنچه که در شناسه و مشخصات سنگ فیروزه صادراتی حائز اهمیت است استخراج سنگ از معدن با عیار بسیار بالا و نیز تنوع رنگ و در کنار آن جنس و شکل آن است که به اختصار در مورد آن توضیح خواهیم داد.

رنگ این نوع سنگ گرانبها اغلب از آبی تیره به روشن، سبز مایل به آبی و غیره می باشد که معمولا باید به جنس آن نیز اشاره نمود که خود به دو نوع رگه دار و صاف استخراج می گردند که کاربرد آن بیشتر در نگین انگشتر و زیور آلات و کلیه جواهرات بسیار ارزشمند می باشد.

نکته و ویژگی بعدی نوع معدن است که بنا بر منطقه استخراج از کمیت و کیفیت آن کاسته یا افزوده گردد به عنوان مثال سنگ استخراج شده از معادن نیشابور بسیار ارزشمند تر از دامغان و یا کرمان است که خواهان بسیاری در داخل و خارج از کشور دارد.

باید متذکر و یادآور شد که وجود رگه ها و یا صافی نگین یکی از نشانه های سنگ اصل و یا تقلبی آن می باشد که تنها کارشناسان زبره و متخصص در این زمینه یا کسانی که به نحوی به دلیل شغل خود با آن سر و کار دارند قابل تشخیص می باشد.

قیمت تولیدی سنگ فیروزه صادراتی

قیمت تولیدی سنگ فیروزه صادراتی

در حال حاضر قیمت تولیدی سنگ فیروزه ای صادراتی با وجود کیفیت بسیار بالا و نیز تنوع رنگی بسیار ارزان تر از نمونه های مشابه خود در دنیا می باشد.

باید خاطر نشان کرد که قیمت سنگ فیروزه به عوامل بسیار ارزشمندی هم چون رنگ، نوع صاف یا رگه دار آن، معدنی که از آن سنگ ‌استخراج شده و شکل منحصر به فرد آن و نیز کاربرد این نوع سنگ بستگی دارد که تاثیر بسزایی در میزان عرضه و تقاضای آن دارد.

امروزه به دلیل کیفیت و جذاب بودن سنگ ‌فیروزه ایرانی در کنار قیمت بسیار مناسب آن باعث ایجاد رغبت در خرید و صادرات آن به سایر کشور ها گردیده است که صادرات این محصول ارزشمند باعث ورود ارز به مملکت و تاثیر گذاری بر رونق و رشد اقتصادی آن گردیده است که این خود گام مهمی در تداوم چرخه تولیدی این سنگ زیبا می باشد. 

جهت خرید و فروش عمده و جزیی انواع سنگ فیروزه نیشابور میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: آقای احسان سعیدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09392288530
ارتباط با ما از طریق تلگرام: @yektagem
ارتباط با ما از طریق واتس آپ: @yektagem
شماره فکس: 02142694573
پست الکترونیکی: info@yektagem.com
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید