خرید سنگ فیروزه نیشابور عجمی

,

سنگ فیروزه از نوع سنگ های بسیار زیبا و گرانبها می باشد. با فواید عجیب و غریب و زیبایی توصیف ناشدنی. سنگ فیروزه نیشابور اصل فقط در شهر نیشابور یافت می شود و در دنیا شهرت دیرینه دارد. سنگ فیروزه نیشابور عجمی بهترین و زیباترین نوع سنگ می باشد و می توانید این سنگ گرانبها را از گالری ما خریداری کنید.

خرید سنگ فیروزه نیشابور عجمی

تشخیص فیروزه ی اصل از تقلبی چگونه است؟

تشخیص فیروزه ی اصل از تقلبی چگونه است؟ سنگ فیروزه جزو سنگ های زیبا و کمیاب است. رنگ آن آبی و سبز بی نظیر است. از خواص آن می توان گفت امامان زیاد توصیه به استفاده از آن کرده اند.

از قدیم الایام می گویند هرکس فیروزه داشته باشد آرامش پیدا می کند و استرس و نگرانی از او دور می شود. باعث رفع بلایا می شود و اگر قرار باشد حادثه ی بدی برای صاحب انگشتر اتفاق بیفتد رفع می شود. برای صاحب آن شانس می آورد و کارهای او به خوبی پیش می رود.

برای بدن هم فواید زیادی دارد از آن جمله برای تنظیم سوخت و ساز بدن ، افزایش کلسترول خون ، تقویت دستگاه ایمنی بدن، باز کردن چاکراه هشتم یعنی گلو و هضم غذا و بسیاری موارد دیگر .

گویند اگر صاحب آن مشکلی پیش رو داشته باشد سنگ ترک می خورد و یا تغییر رنگ می دهد و خبر از حادثه بد به صاحب خود می دهد.

از قدیم سنگ فیروزه را برای تزیین ساخت بناها و مساجد و طلسم استفاده می شده و در گذشته همراه اجساد به خاک سپرده می شدند. نام ایرانی آن پیروز است به معنای پیروزی که بعدها اعراب آن را عربی کرده و فیروزه خواندند.

فیروزه اصل رگه های زیبایی بالای آن دارد به رنگ تیره و رنگ خودش آبی یا سبز زیبایی می باشد.

از این سنگ عجیب و زیبا لوازم تزیینی زیادی مانند انگشتر گردنبند و دستبند و غیره می سازند و همینطور برای چشم زخم هم به خانه ماشین و جاهای دیگر آن را آویزان می کنند.

سفارش سنگ فیروزه شجر نیشابور

سفارش سنگ فیروزه شجر نیشابور شهرستان نیشابور تنها جایگاه سنگ فیروزه اصل می باشد و صادرات آن به دیگر کشورها نیز مرسوم است اما ایرانیان خود نمی توانند سنگ را به خوبی صیقل دهند و برای صیقل به ترکیه و کشورهای همجوار می فرستند که تولید کنندگان ایرانی باید این عیب را برطرف کنند تا در تمام زمینه های ساخت و صادرات ان پیشگام باشند.

شما می توانید سنگ فیروزه و انواع آن را از طریق سایت و یا بازدید آن ها در مراکز فروش ما سفارش دهید و خریداری کنید. یکی از انواع سنگ فیروزه سنگ فیروزه شجر می باشد که مورد علاقه بسیاری افراد می باشد. سفارش سنگ فیروزه از طریق آدرس سایت زیر در تمام ساعات شبانه روز مقدور می باشد.

جهت خرید و فروش عمده و جزیی انواع سنگ فیروزه نیشابور میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: آقای احسان سعیدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09392288530
ارتباط با ما از طریق تلگرام: @yektagem
ارتباط با ما از طریق واتس آپ: @yektagem
شماره فکس: 02142694573
پست الکترونیکی: info@yektagem.com
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید