خرید فیروزه نیشابور در مشهد

بزرگترین مرکز خرید فیروزه نیشابور در مشهد است. شما می توانید انواع سنگ های فیروزه را در اندازه های گوناگون با قیمت مناسب در این شهر خریداری کنید.

فیروزه نیشابوری در مشهد

صنعت فیروزه در ایران

تولید فیروزه نیشابوری دارای مشکلات خاص خود است. از یک طرف سختی و مراحل طی شونده برای استخراج فیروزه در ایران و از طرف دیگر بازارهای خارجی که فیروزه قلابی تولید می کنند.
فیروزه ایرانی ( علی الخصوص ) ، فیروزه نیشاور با کیفیت ترین فیروزه در دنیا شناخته شده هر چند که فیروزه خارجی هم در بازار پیدا می شود.

بزرگترین مرکز صنعت فیروزه در ایران

یکی از شاهرگ حیاتی فیروزه در ایران ، شهر مشهد است. در کوه های بینالود در شمال شرقی کشورمان بزرگترین مرکز صنعت فیروزه در شهر ” نیشابور ” واقع است.

فیروزه نیشابوری در مشهد

نیشابور و صنعت فیروزه

شهر نیشابور علاوه بر جاذبه های توریستی و تاریخی در صنعت فیروزه نقش به سزای دارد .
فیروزه نیشابور به یکی از برندهای بازاری تبدیل شده است.
تذکر ۱ : وسعت معادن سنگ فیروزه مانند معادن دیگر ( سرب ، روی و… ) نیست از این رو برخی کشورها فیروزه ایرانی را با برند کشور خود (نام کشور خود ) به فروش می رسانند و این باعث از دست رفتن بازار فیروزه ایرانی می شود.
تذکر ۲ :مجهز نبودن تجهیزات باعث شده که بهروری سنگ فیروزه به روش سنتی در ایران شکل بگیرد و دیگر کشورها سنگ فیروزه ایرانی را خریداری کرده و محصولات خود را تولید کنند.

فیروزه نیشابوری در مشهد

خرید فیروزه نیشابور در مشهد

شهر زیارتی مشهد به دلیل واقع شدن ” آرامگاه امام هشتم شیعیان ” و دیگر نقاط تاریخی هر ساله مردمانی از سراسر کشور به ان سفر می کنند.
توجه مسلمانان به سنگ های قیمتی ریشه در اعتقادات مذهبی انها دارد ودر شهر مشهد با دارا بودن انواع سنگ های قیمتی و گران مرکز خوبی برای خرید مسافران است.
از جمله سنگ های قیمتی موجود در بازار مشهد : فیروزه ، عقیق ، یاقوت ، زبرجد ، زمرد و… را می توان برشمرد.
این قضیه باعث اشتغال بسیاری از مردم مشهد به سنگ های فیروزه و دیگر سنگ ها شده است ، به طوری که مشهد را ” پایتخت سنگ های قیمتی ” در جهان شهرت داده اند.

جهت خرید و فروش عمده و جزیی انواع سنگ فیروزه نیشابور میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: آقای احسان سعیدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09392288530
ارتباط با ما از طریق تلگرام: @yektagem
ارتباط با ما از طریق واتس آپ: @yektagem
شماره فکس: 02142694573
پست الکترونیکی: info@yektagem.com
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید