خرید مستقیم فیروزه عجمی اصل

فیروزه عجمی اصل جز پرفروش ترین سنگ های فیروزه به حساب می آید. از همین جهت بازار فیروزه عجمی غالباً متقاضیان بسیاری را جذب خود می کند که اکثر این متقاضیان اعراب می‌ باشند. خرید مستقیم فیروزه عجمی اصل موجب می‌ شود تا تمامی واسطه ها در فرآیند فروش این سنگ قیمتی حذف شوند با حذف شدن واسطه‌ ها قیمت خرید این سنگ به حد قابل توجهی کاهش پیدا می‌ کند. جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره ویژگی‌ های این محصول می توانید با ما در ادامه این مطلب همراه باشید.

خرید مستقیم فیروزه عجمی اصل

مشخصه انواع فیروزه عجمی اصل

مشخصه انواع فیروزه عجمی اصل فیروزه عجمی از جمله یکی از بهترین نمونه از سنگ های فیروزه می باشد که در سطح جهان از شهرت بالایی بهره مند است. از جمله یکی از مشخصه هایی که موجب شده است تا این نوع فیروزه به عنوان گران بها ترین نمونه از فیروزه ها به حساب آید، سطح شفاف آن می باشد.

فیروزه های عجمی سطحی صاف و عاری از هرگونه رگه دارند که این عامل یکی از مهم ترین فاکتور ها در زیبایی این سنگ قیمتی به حساب می آید.

فیروزه عجمی تنها در ایران استخراج می‌ شود که در میان اعراب محبوبیت بسیاری دارد. نمونه های مرغوب از فیروزه های عجمی دارای رگه های طلایی هستند که قیمت بسیار بالایی دارند. چرا که رگه های طلایی موجود در فیروزه با رنگ آبی این سنگ، هارمونی بسیار زیبایی ایجاد می کند.

رنگ خاص فیروزه عجمی یکی از مشخصه‌ هایی است که موجب شده است تا این نوع فیروزه با سایر نمونه های این سنگ تمایز داشته‌ باشد. فیروزه های عجمی آبی شفاف و تیره ای دارند و هر چقدر این آبی به سمت تیرگی تمایل پیدا کند، مرغوبیت آن افزایش می یابد.

از جمله یکی از مشخصه هایی که نشان دهنده اصل بودن فیروزه عجمی نیشابور می‌ باشد، این است که در پشت این سنگ، نقاط و رگه های سیاهی وجود دارد که اکثر کارشناسان ارزیابی انواع سنگ‌ فیروزه را بر اساس وجود این نقاط و لکه های سیاه انجام می‌ دهند.

تولید ویژه فیروزه عجمی اصل

تولید ویژه فیروزه عجمی اصل تولید فیروزه عجمی اصل غالباً در ایران و در شهر نیشابور به انجام می‌ رسد. چرا که در نیشابور معادن بسیاری از سنگ فیروزه عجمی وجود دارد که فیروزه های استخراج شده از این معادن جزو گران بها ترین و محبوب ترین نمونه فیروزه‌ ها در سطح جهان به حساب می‌ آیند.

با توجه به این که فیروزه‌ های عجمی محبوبیت بسیاری در بازار جهانی به خود اختصاص داده اند، لذا تولید ویژه فیروزه عجمی غالباً با نهایت دقت و با استفاده از مجهزترین تجهیزات و ماشین‌آلات به انجام میرسد تا فیروزه عجمی تولید شده از لحاظ کیفیت در درجه بالایی قرار داشته باشد.

جهت خرید و فروش عمده و جزیی انواع سنگ فیروزه نیشابور میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: آقای احسان سعیدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09392288530
ارتباط با ما از طریق تلگرام: @yektagem
ارتباط با ما از طریق واتس آپ: @yektagem
شماره فکس: 02142694573
پست الکترونیکی: info@yektagem.com
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید