فروش فیروزه نیشابور

خرید و فروش فیروزه اصل نیشابور

, , ,

مجموعه یکتاگوهر به عنوان یک مرکز تخصصی در زمینه خرید و فروش انواع مختلف سنگ فیروزه اصل نیشابور، علاقه مندان به فعالیت تجاری در این زمینه را تامین می نماید.
فیروزه نیشابور به عنوان نگینی مورد پسند اکثر علاقه مندان به سنگ های فیروزه موجود در جهان، شناحته شده است.
این سنگ ارزشمند را از معدنی که حدود 2000 هزار سال است که به دست کارگران زحمتکش معدن، استخراج می شود. تا چند سال پیش معدن فیروزه نیشابور با حدود 30 کارگر مورد بهره برداری قرار می گرفته است که در این مدت اخیربه لطف خدا بیش از 120 کارگر متخصص و ماهر در زمنیه استخراج سنگ فیروزه که همگی این کارگران اهالی روستایی هستند که معدن در نزدیکی آن روستا قرار گرفته است و به آن روستای معدن فیروزه نیشابور می گویند.
بازار فیروزه نیشابور با توجه به شهرت این فیروزه در کیفیت و زیبایی که نسبت به دیگر سنگ های قیمتی و نیمه قیمتی که دارد تا چند سال پیش رونق زیادی نداشت و این فیروزه ارزشمند با قیمت های بسیار پایینی در داخل بازار عرضه می شدند تا اینکه الان مشاهده می کنید که طرفداران بسیاری برای استفاده کردن این نگین آسمانی در جواهرات خود پیدا کرده است و بهترین نوع آن را در دستان آدمهای پولدار و قدرتمند مشاهده ی کنید.
سنگ خام این نگین که سالانه بیش از 50 تن فیروزه خام از معدن استخراج می شود به شکلهایی چون مزایده، سنگ های سهامی، سنگ های پروانه کسبی و … عرضه می کنند و به دست فیروزه تراشان می رسانند.
در ادامه به هر کدام از این شیوه های فروش به طور مختصر می پردازیم

نحوه فروش فیروزه خام نیشابور بعد از استخراج
مزایده: این روش به این صورت می باشد که فیروزه خامی که از معدن استخراج می شود به صورت مزایده ای که در سال حداقل 2 این مزایده برگذار می گردد، فروخته می شود.
سنگ پروانه کسبی: در سال مقداری سنگ خام نیشابور برای افرادی که در زمینه تراش سنگ فیروزه نیشابور پروانه کسب دریافت کرده اند، استخراج و بین این دسته از افراد بفروش می رسد.
سنگ سهامی: سالانه پس از فروش سنگ های خام نیشابور به صورت مزایده ای و پروانه کسبی، مقدار سودی که به هر سهام دار معدن فیروزه نیشابور می رسد را محاسبه می نمایند و به اندازه ارزش آن سنگ فیروزه خام به سهامداران می دهند که آنها یا  این سنگها را می تراشند و یا آن را به دیگر افراد می فروشند.

مجموعه یکتا گوهر
این مجموعه متشکل از سهامداران معدن فیروزه نیشابور، به عنوان یک مرکز تخصصی و معتبر در زمینه خرید و فروش سنگ فیروزه نیشابور، تاجران و کاسبانی که علاقه مند به انجام فعالیت های تجاری در این زمینه هستند را یاری می نماید.

جهت خرید و فروش عمده و جزیی انواع سنگ فیروزه نیشابور میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: آقای احسان سعیدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09392288530
ارتباط با ما از طریق تلگرام: @yektagem
ارتباط با ما از طریق واتس آپ: @yektagem
شماره فکس: 02142694573
پست الکترونیکی: info@yektagem.com
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید