خرید و فروش فیروزه نیشابور

خرید و فروش فیروزه نیشابور تجارتی پرسود

خرید و فروش فیروزه نیشابور سالهاست جزو تجارت های پر سود در ایران و جهان شناخته می شود. جالب است بدانید که در کنار خرید و فروش این نگین در بازارهای داخلی، صادرات آن به کشورهای مختلف دنیا نیز دارای حاشیه سودی است که آن را در زمره ی سه تجارت پر سود جهان قرار داده است.

خرید و فروش فیروزه نیشابور

فیروزه نیشابور را بهتر بشناسیم

سنگ فیروزه نیشابور، سنگی است که از معادن فیروزه نزدیک به شهرستان نیشابور در استان خراسان رضوی در شمال شرق کشور عزیزمان ایران اشتخراج می شود.

سابقه استخراج و استفاده از این سنگ، بنا به بررسی های انجام شده و بودن یکسری شواهد، به چندین هزار سال پیش بر می گردد که این موضوع خود دلیلی بر ارزشمند بودن و اشرافی بودن این نگین میباشد.

در سال های اخیر، سالانه بیش از 50 تن سنگ فیروزه از معدن فیروزه نیشابور استخراج می شود و به فیروزه تراشان خبره به فروش می رسد و پس از تراش وارد بازارهای داخلی و خارجی می گردد.

تجارت فیروزه نیشابور در کشور امروزه جزو تجارت های بسیار پرسود در بازار سنگهای زینتی و ارزشمند به حساب می آید.

معدن فیروزه نیشابور

معدن فیروزه نیشابور

معدن فیروزه نیشابور

اطلاعات اولیه برای ورود به بازار فیروزه نیشابور

شما در ابتدا باید انواع فیروزه نیشابور را بشناسید. فیروزه نیشابور تراش خورده به دو دسته فیروزه نیشابور شجری و عجمی تقسیم می شود که هر کدام ویژگی های خاص خود را داراست و به طور مفصل در مقاله انواع فیروزه نیشابور درباره انواع فیروزه به همراه تصاویری از این نگین به طور مفصل پرداخته شده است.

بعد از اینکه انواع فیروزه نیشابور را شناختید حال بایستی نحوه قیمتی گذاری و پارامترهای مهم و موثر بر آن را در هنگام خرید و فروش فیروزه نیشابور در بازار را بدانید و بشناسید که درباره این موضوع نیز به طور مفصل در مقاله عوامل تاثیرگذار بر روی قیمت فیروزه بیان شده است که توصیه می کنیم حتما مطالعه بفرمایید.

بعد از اینکه این دو مرحله را پشت سر گذاشتید حال توصیه می کنیم حتما با یک شرکت متخصص در زمینه خرید و فروش فیروزه نیشابور در بازار وارد صحبت شوید و سعی کنید سوالاتی را که برایتان هنوز مطرح است را از این شرکت از طریق تماس تلفنی که با مدیر فروش مجموعه برقرار می کنید بپرسید.

برای این موضوع ما اطلاعات تماس یکی از بهترین و موفقترین شرکت ها در این حوزه را در انتهای این مقاله برای شما به اشتراک می گذاریم تا بلکه توانسته باشیم کمک شایانی برای ورود شما به بازار سنگ فیروزه، کرده باشیم.

منبع: فیروزه ها

جهت خرید و فروش عمده و جزیی انواع سنگ فیروزه نیشابور میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: آقای احسان سعیدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09392288530
ارتباط با ما از طریق تلگرام: @yektagem
ارتباط با ما از طریق واتس آپ: @yektagem
شماره فکس: 02142694573
پست الکترونیکی: info@yektagem.com
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید