گردنبند زنانه فیروزه

خرید گردنبند زنانه فیروزه اصل

گردنبند های زنانه که مزین به فیروزه اصل نیشابور هستند، همواره خرید و فروش خوبی را از سمت مشتریان بهمراه داشته اند که توانسته قیمت بازار را نیز بسیار رقابتی کند.
همه بانوان بلا استثنا به دنبال جواهرات اصلی و گران قیمت می روند و این محصولات را جزو اصلی ترین اقلام سبد خرید خود قرار می دهند. حال اینکه گران بودن جواهرات از چه جنبه ای مد نظر باشد، چندان اهمیت ندارد؛ لکن اخیرا استفاده از جواهرات با سنگهای تزئینی به قدری مد شده که اکثر بانوان را درگیر انتخاب خاصترین مدلها از این دست جواهرات کرده است. یکی از این محصولات که توانسته میزان استفاده از سنگهای زینتی بخصوص فیروزه را بالا ببرد، گردنبندهای زنانه می باشد. این گردنبندها با اینکه سنگهای مختلفی را می توانند به کار بگیرند؛ اما زیبایی فیروزه روی آنها به قدری جذابتر نمایان می شود که تقریبا سنگهای دیگری چون عقیق و یاقوت را از میدان به در کرده است.

قیمت گردنبند فیروزه زنانه
بیشترین کاربرد فیروزه در جواهرات و لوازم تزئینی، روی انگشترها و گردنبندها می باشد. برای بانوان، کاربرد گردنبند از فیروزه، بیشتر از انگشتر است. نوع گردنبند نیز اهمیت دارد. با اینکه استفاده از طلا بیشتر رایج است؛ لکن فیروزه اکثرا روی نقره استفاده می شود، چراکه هم هزینه کمتری دارد و هم رنگ و رخسار فیروزه روی نقره، بازتر می شود و بهتر جلوه می کند. قیمت نهایی گردنبندهای نقره نیز ارزان تر از طلاست. برای همین میزان خرید و فروش آن در بازار نیز بیشتر می باشد. از طرفی استفاده از فیروزه روی این جواهرآلات، دست تولیدکنندگان را در طراحی مدلهای جدید بازتر گذاشته تا بتوانند تنوع محصولات را افزایش دهند و اینگونه بازار رونقی دوباره گرفته است.

جهت خرید و فروش عمده و جزیی انواع سنگ فیروزه نیشابور میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: آقای احسان سعیدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09392288530
ارتباط با ما از طریق تلگرام: @yektagem
ارتباط با ما از طریق واتس آپ: @yektagem
شماره فکس: 02142694573
پست الکترونیکی: info@yektagem.com
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید