خرید یاقوت آفریقایی

خرید یاقوت کبود و سرخ مرغوب آفریقایی

خرید یاقوت کبود و سرخ مرغوب آفریقایی در بازار کشور بسیار رواج پیدا کرده و نشان دهنده عمق محبوبیت آن در میان مصرف کنندگان ایرانی می باشد.
اگر بخواهیم تمامی سنگهای زینتی را که در کشور ما مورد مصرف هموطنان قرار می گیرند، دسته بندی کرده و اولویتی برای آنها در نظر بگیریم، یقینا بیشترین مصرف مربوط به سنگهایی نظیر عقیق، فیروزه و صدالبته یاقوت می باشد. البته یاقوت به سبب زیبایی منحصربه فردش بودنش در اکثر جواهرات بعنوان نگین استفاده می شود؛ لکن همین نوع کاربرد هم در نوع خود بسیار رضایت بخش بوده است.

خواص شگفت انگیز یاقوت آفریقای

در میان انواع یاقوتها، یاقوت آفریقایی توانسته کاربردی فراتر از سایر مدلها داشته باشد. البته یاقوت از نظر رنگبندی نیز به مدلهای مختلفی تقسیم می شود که بیشترین کاربرد در کشور ما مربوط به یاقوتهای سرح و کبود است. این سنگ خواص بسیاری دارد که در نوع آفریقایی آن، این خواص نمود بیشتری پیدا می کند. از جمله خواصی که می توان به آن اشاره کرد، این است که یاقوت اضطراب و پریشانی را به مرور از بین می برد، در ایجاد آرامش بسیار موثر است، ثروت آفرین به حساب می آید و استفاده از آن در علم سنگ شناسی نیز نشانه قداست سنگ است و رفته رفته فرد مصرف کننده را به خرد و عقولیت می رساند. همین خواصها سبب شده اند تا میزان استقبال مردم از آن رفته رفته افزایش یابد.

جهت خرید و فروش عمده و جزیی انواع سنگ فیروزه نیشابور میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: آقای صادقی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09158778399
آدرس کانال: @yektagohar1
سامانه پیامکی: 30004505000514
شماره فکس: 02142694573
پست الکترونیکی: info@yektagohar.com
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید