سفارش خرید سنگ فیروزه عجمی

سنگ فیروزه عجمی، از بهترین انواع سنگ فیروزه و فاقد رگه و شجره در سطح آن است. رنگ فیروزه عجمی، آبی آسمانی بوده و بسیار چشم نواز است. با توجه به تشخیص مشکل سنگ فیروزه اصل از تقلبی، برای خرید فیروزه عجمی باید به مراکز معتبر مراجعه شود. 

در این سایت انواع فیروزه عجمی اصل عرضه شده که می توانید با اطمینان از اصالت آن، این سنگ با ارزش را همراه با شناسنامه سنگ سفارش دهید.

سفارش خرید سنگ فیروزه عجمی

بررسی کیفی سنگ فیروزه عجمی

بررسی کیفی سنگ فیروزه عجمی

فیروزه، سنگی زینتی و اصیل است که از دیرباز در بین اقوام مختلف به سنگ شانس معروف است. بسیاری از فرهنگ ها، داشتن سنگ فیروزه را نشانه خوش اقبالی دانسته و در زیور آلات و لباس های خود از آن استفاده کرده اند. این سنگ خوش رنگ، دارای طیف رنگی از سبز تا آبی است که گاها با رنگ سفید نیز مشاهده شده است. رنگ سنگ فیروزه به نوع معدن آن و ترکیبات فلز موجود در آن بستگی دارد. در سنگ فیروزه، فلزاتی چون آهن و مس وجود دارد که با توجه به درصد وجود این فلزات، رنگ سنگ تغییر می کند. بافت و ساختار سنگ فیروزه به دو صورت یکدست و رگه دار است. فیروزه رگه دار یا عنکبوتی که به نام فیروزه شجر هم شناخته می شود، از فیروزه های پر طرفدار در ساخت زیور آلات است. رگه های این فیروزه، مشکی،قهوه ای، طلایی و سفید رنگ است که فیروزه شجر با رگه های طلایی، بهترین نوع این سنگ است. 

سنگ فیروزه عجمی، سنگی سخت با بافت یکدست است که فاقد رگه است. فیروزه عجمی بهترین نوع سنگ فیروزه است که قیمت بالایی دارد. هرچه رنگ آبی سنگ روشن تر باشد، قیمت سنگ نیز بالاتر می رود. فیروزه در عین سختی و استحکام بالا در برابر چربی و مواد شوینده آسیب پذیر بوده و تغییر رنگ می دهد؛ از این رو باید دور از این مواد قرار گیرد. بهترین سنگ فیروزه عجمی از معدنی در بخش فیروزه نیشابور استخراج می شود.

بازار خرید سنگ فیروزه عجمی

بازار خرید سنگ فیروزه عجمی

سنگ فیروزه عجمی، جزو سنگ های زینتی است که همانند عقیق، استفاده از آن سفارش شده است. این سنگ دارای خواص معنوی و متافیزیک است. سنگ فیروزه عجمی با توجه به رنگ زیبا و جذاب آن در ترکیب با فلزاتی چون طلا، نقره، تیتانیوم و… باعث زیبایی بیشتر این فلزات شده که از این ترکیب به وفور در زیور آلات به استفاده می شود. کیفیت سنگ فیروزه عجمی بالاتر از نوع شجر است .

برای خرید سنگ فیروزه عجمی اصل می توانید به این سایت مراجعه کرده و از کارشناسان سایت راهنمایی دریافت کنید. در این صورت می توانید این محصول را به صورت مستقیم و بدون واسطه از تولید کننده خریداری کنید. خرید عمده و اینترنتی کاهش هزینه ها را برای مصرف کنندگان در پی دارد.

جهت خرید و فروش عمده و جزیی انواع سنگ فیروزه نیشابور میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: آقای احسان سعیدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09392288530
ارتباط با ما از طریق تلگرام: @yektagem
ارتباط با ما از طریق واتس آپ: @yektagem
شماره فکس: 02142694573
پست الکترونیکی: info@yektagem.com
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید