سفارش خرید سنگ فیروزه نیشابور

اکثر افرادی که به زیبایی و خاص بودن خود اهمیت می دهند، حتما در جواهرات خود از یک نگین فیروزه استفاده می کنند. خانم های شیک پوش و جذاب عمدتا یک گردنبند فیروزه به خود می آویزند و آقایان نیز بیشتر به انگشتر آن علاقه نشان می دهند. بهترین نوع این سنگ، در ایران و از معادن زیر زمینی نیشابور برداشت می شود. شما می توانید سنگ فیروزه نیشابور را از سایت های اینترنتی مربوطه سفارش داده و بخرید.

سفارش خرید سنگ فیروزه نیشابور

کارایی انواع سنگ فیروزه نیشابور

کارایی انواع سنگ فیروزه نیشابور فیروزه نام یک سنگ زیبا به رنگ آبی آسمانی است. انواع سنگ فیروزه موجود در دنیا به دو دسته تقسیم می شود. یک نوع آن که بر روی سطح آبی سنگ رگه های قهوه ای رنگی دیده می شود، شجری نام دارد. در نوع دیگر هیچ خط و زائده ای بر روی سنگ وجود نداشته و رنگ آن کاملا آبی یکدست و شفاف است. این نوع به نام عجمی در جهان شناخته می شود.

هر دو مدل این سنگ کارایی و استفاده های خیلی زیادی در جواهر سازی دارند و هر دو محصول از استقبال خوبی بین مردم دنیا برخوردارند. در کشور ما بهترین نوع فیروزه را از شهر نیشابور بدست می آورند. چون خاک زمین های این ناحیه دارای مواد معدنی و شرایط محیطی و دمایی لازم برای تولید این سنگ قیمتی است.

از نظر پزشکی این سنگ می تواند به تنظیم گردش خون در بدن انسان کمک کرده و مشکلات مربوط به بی خوابی را حل کند. همچنین افرادی که دچار پریشانی روحی هستند یا خواب های آشفته می بینند، می توانند با استفاده از این گوهر زیبا به آرامش برسند. پس استفاده از آن به همه شما عزیزان توصیه می شود.

بازار فروش سنگ فیروزه نیشابور

بازار فروش سنگ فیروزه نیشابور معمولا هر سنگ قیمتی به نام سرزمینی که از آن استخراج می شود در دنیا معروف است، از جمله فیروزه نیشابور، عقیق یمن و در نجف البته ممکن است که هر یک از این سنگ ها در جاهای دیگر هم وجود داشته باشد، اما بهترین و با کیفیت ترین نوع آن متعلق به همان منطقه خاص می باشد.

این ویژگی بیش از همه در مورد فیروزه نیشابور صدق می کند. چرا که سنگ فیروزه استخراج شده از زمین های نیشابور، بهترین نوع آن هستند. برای خرید فیروزه اصل باید به بازار سنگ فیروزه بروید. در این بازار، مراکز فروش فیروزه، این سنگ های زیبا را در اندازه های مختلف به شما ارائه میدهند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این سنگ ها و تشخیص اصلی از تقلبی آن، می توانید اطلاعات ارائه شده در این سایت را مطالعه کنید.

جهت خرید و فروش عمده و جزیی انواع سنگ فیروزه نیشابور میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: آقای احسان سعیدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09392288530
ارتباط با ما از طریق تلگرام: @yektagem
ارتباط با ما از طریق واتس آپ: @yektagem
شماره فکس: 02142694573
پست الکترونیکی: info@yektagem.com
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید