سفارش خرید فیروزه اصل نیشابور

 سنگ فیروزه یکی از سنگ های با ارزش و قیمتی در بین سنگ های معدنی دنیاست، این سنگ بیشتر در دامنه آتشفشان ها و در عمق کم و نزدیکی سطح زمین یافت می شود.

شهرستان نیشابور در ایران یکی از مهم ترین مراکز استخراج فیروزه مرغوب و ارزشمند در دنیا می باشد. برای سفارش فیروزه اصل نیشابور باید به نمایندگی های معتبر پخش این محصول مراجعه کنید تا از اصل بودن خرید خود مطمئن شوید. 

سفارش خرید فیروزه اصل نیشابور

مشخصات انواع فیروزه اصل نیشابور

مشخصات انواع فیروزه اصل نیشابور

بیشترین معادن سنگ فیروزه در دنیا را ایران، آمریکا، مصر و منطقه فلات تبت دارا می باشند اما در بین انواع این سنگ ها، سنگ فیروزه نیشابور دارای بالاترین رتبه در کیفیت، مرغوبیت و خلوص می باشد، ارزش بالای سنگ فیروزه نیشابور نسبت به سایر سنگ ها نیز به همین دلیل است.

فیروزه در ایران نیز انواع مختلفی دارد، سنگ فیروزه در شهر های دامغان و کرمان هم در سطح بالایی استخراج می شود اما ارزش کمتری نسبت فیروزه نیشابور دارند. فیروزه نیشابور معمولا رنگ  آبی مایل به سبز که آبی فیروزه ای هم گفته می شود دارد، هرچه رنگ آبی آن به سبز مایل تر شود ارزش بیشتری پیدا می کند. وجود رگه های تیره و مشکی از دیگر مشخصات فیروزه اصل نیشابور است و در این رگه ها گاهی رگه های طلایی نیز یافت می شود که ارزش بالاتری به سنگ می دهد. سنگ فیروزه نیشابور در نوع مرغوب تر خود که در نزدیک ترین سطح از زمین استخراج می شوند دارای قوام و استحکام بسیار بالایی است. 

همچنین سنگ فیروزه اصل نیشابور در مقابل نور و رطوبت رنگ خود را از دست نمی دهد و به راحتی دچار خوردگی و خراش نمی شود.

با وجود انواع فیروزه در بازار تشخیص فیروزه اصل نیشابور برای خریدار کار سختی است و نیاز به تجربه بالایی در این زمینه می باشد، سود جویان در این زمینه سنگ های کرمان و دامغان و انواع سنگ های تقلبی  را با قیمت های بالا تر به نام فیروزه نیشابور عرضه می کنند. برای خرید عمده سنگ فیروزه اصل حتما از یک فرد متخصص و با تجربه در این زمینه کمک بگیرید.

قیمت روز فیروزه اصل نیشابور

قیمت روز فیروزه اصل نیشابور

فیروزه اصل نیشابور هم در بازار داخلی و هم در بازار جهانی دارای بیشترین ارزش و بالاترین قیمت است.

با نوسانات اقتصادی در بازار قیمت فیروزه نیز نوسانات زیادی داشته است، تولید کنندگان انواع فیک و تقلبی ممکن است برای فروش محصول خود از قیمت های پایین استفاده کنند، اگر خرید شما به صورت عمده می باشد حتما از مراکز معتبر خرید کرده و از شناسنامه سنگ مورد نظر خود در زمان خرید مطمئن شوید. 

جهت خرید و فروش عمده و جزیی انواع سنگ فیروزه نیشابور میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: آقای احسان سعیدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09392288530
ارتباط با ما از طریق تلگرام: @yektagem
ارتباط با ما از طریق واتس آپ: @yektagem
شماره فکس: 02142694573
پست الکترونیکی: info@yektagem.com
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید