سفارش خرید فیروزه عجمی اصل

بر اساس اطلاعات موجود می توان گفت فیروزه عجمی اصل مرغوب  ترین‌ گونه فیروزه است. این فیروزه یکدست و بدون رگه یا باطله می باشد. ما به عنوان عرضه کننده فیروزه عجمی اصل به فروش این محصول در فضای مجازی می پردازیم. برای سفارش خرید این محصول با ما تماس بگیرید.

سفارش خرید فیروزه عجمی اصل

کیفیت انواع فیروزه عجمی اصل

کیفیت انواع فیروزه عجمی اصل گفته می شود سنگ های فیروزه به طور کلی به دو دسته شجره و عجمی تقسیم می شود. البته انواع سنگ فیروزه دیگر نیز نظیر چال، چغاله، شکوفه و غیره نیز وجود دارد ولی به نظر می رسد بازار با نام های فیروزه شجری و عجمی آشنایی بیشتری دارد. فیروزه شجری نوع رگه دار فیروزه است.

گفته می شود که هرچه رگه در سنگ فیروزه بیشتری باشد سنگ مذکور ارزش کمتری خواهد داشت و به همین علت است که فیروزه عجمی اصل با ارزش ترین نوع سنگ فیروزه است. زیرا گفته می شود این سنگ هیچ گونه رگه ای ندارد و بسیار صاف و شفاف می باشد. این ویژگی سبب می شود که در بازار فیروزه، فیروزه عجمی اصل را از قیمتی ترین گونه های سنگ فیروزه محسوب کنند.

فیروزه عجمی موجود در بازار ایران را بر دو نوع عجمی معمولی و عجمی نیم رنگ ذکر کرده اند. گفته می شود فیروزه عجمی معمولی که در بازار نام فیروزه عجمی شناخته می شود  به رنگ آبی سیر بوده و از همه انواع فیروزه گران قیمت تر است. این فیروزه خالص بوده و درشت و گرد است.

فیروزه عجمی نیم رنگ نوع دیگری از سنگ فیروزه عجمی است. گفته می شود این فیروزه مانند عجمی معمولی است ولی همانگونه که از نام آن پیداست از سنگ فیروزه معمولی عجمی کم رنگ تر می باشد.

قیمت تولیدی فیروزه عجمی اصل

قیمت تولیدی فیروزه عجمی اصل فیروزه عجمی اصل و دیگر انواع سنگ فیروزه همواره در زمره سنگ ها قیمتی مجسوب می شده اند. با این وجود افزایش تورم ناشی از تحریم ها در سال های اخیر سبب شده است که قیمت این سنگ ها همگام با دیگر سنگ های قیمتی به شدن افزایش پیدا کند.

البته افزایش قیمت سنگ فیروزه عجمی اصل بدین معنا نیست که امکان خرید فیروزه عجمی با قیمت مناسب وجود ندارد. بلکه راه هایی برای تهیه قیمت ارزان تر این سنگ وجود دارد. یکی از این راه ها مراجعه به مراکز تولیدی فیروزه است. با مراجعه به این مراکز ممکن است بتوانید فیروزه عجمی اصل را با مناسب ترین قیمت خریداری کنید.

البته مراجعه به مراکز تولیدی این سنگ ها ممکن است برای شما میسر باشد. بنابراین برای تهیه سنگ فیروزه عجمی اصل به قیمت تولیدی توصیه می شود به فروشندگان معتبر سنگ فیروزه مراجعه کنید.

جهت خرید و فروش عمده و جزیی انواع سنگ فیروزه نیشابور میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: آقای احسان سعیدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09392288530
ارتباط با ما از طریق تلگرام: @yektagem
ارتباط با ما از طریق واتس آپ: @yektagem
شماره فکس: 02142694573
پست الکترونیکی: info@yektagem.com
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید