سفارش سنگ فیروزه شجری اصل

فیروزه، سنگی زیبا، گرانبها و از دید برخی، مفید می باشد. این محصول انواع گوناگونی دارد که به صورت انگشتر، گوشواره، گردنبند و غیره به مصرف می رسد. در کنار این، اگر به دنبال خرید بهترین محصول هستید، می توانید به مرکز فروش معتبر مراجعه کرده و سفارش سنگ فیروزه شجری اصل را ارائه دهید.سفارش سنگ فیروزه شجری اصل

سنگ فیروزه اصل را چگونه بشناسیم؟

سنگ فیروزه اصل را چگونه بشناسیم؟ یکی از دغدغه های بسیاری از خریداران، مرغوب و نامرغوب بودن سنگ های تزیینی می باشد. اما سنگ فیروزه اصل را چگونه بشناسیم؟ شناخت این محصول اندکی دشوار است و حتی گاهی خود کسانی که خبره در این عرصه می باشند نیز، دچار اشتباه می شوند. ولی ما به چند مورد اشاره می کنیم که شما را در زمان خرید، کمک می کند:

  • در فیروزه مس، کروم و آهن وجود دارد و به همین علت، رنگ های آن آبی، متمایل به سبز و زرد می باشد. از روی رنگ می توان نوع مرغوب را شناسایی کرد.
  • فیروزه نیشابور، بدون ماتریس است. رنگ آن ها آبی یک دست می باشد. البته نوع درجه یک، پشت آن رگه و نقاط سیاهی دیده می شود.
  • اگر سنگ را مدتی در آفتاب قرار دهید، در صورت تغییر رنگ، نشان می دهد که تقلبی است.
  • سنگ های تقلبی از پلاستیک های فشرده ساخته می شوند. برای تشخیص، شی نوک تیز را روی آن بکشید. اگر خراش عمیق ایجاد شد، بدانید محصول مرغوب نیست.

این ‌ها راه هایی هستند که می شود بهترین سنگ ها را از نوع بی کیفیت شناسایی کرد. ولی باز هم بهتر است که برای تهیه، به مرکز فروش اصلی و مطمئن سر بزنید.

فروش فیروزه نیشابور به صورت شجری

فروش فیروزه نیشابور به صورت شجری یک نوع خاص از سنگ فیروزه وجود دارد که دارای رگه های زرد و سیاه رنگ می باشد. این محصول بسیار زیبا بوده و برای همین، مورد توجه است. نام این سنگ، شجری می باشد. اما می خواهیم به این موضوع اشاره کنیم که فروش فیروزه نیشابور به صورت شجری، به شکل خام و یا صیقل داده شده و آماده انجام می شود.

این محصول را که توسط استادکاران حرفه ای برش خورده و به صورت ریز و درشت در آمده را می توان به شکل های اشک، مستطیلی، مربعی، دایره ای، چند ضلعی و غیره به دست آورد. 

گفتنی است که فروش فیروزه شجری، با قیمت های مناسب از سوی مرجع معتبر انجام می شود. برای این که بهترین محصولات را به دست آورید، می شود که از راه دور هم اقدام کنید.

این سایت، سنگ ها را به صورت عمده و با تضمین اصل بودن ارائه می دهد. جهت خرید، با شماره هایی که در زیر مشاهده می کنید، تماس برقرار نمایید.

جهت خرید و فروش عمده و جزیی انواع سنگ فیروزه نیشابور میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: آقای احسان سعیدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09392288530
ارتباط با ما از طریق تلگرام: @yektagem
ارتباط با ما از طریق واتس آپ: @yektagem
شماره فکس: 02142694573
پست الکترونیکی: info@yektagem.com
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید