سفارش سنگ فیروزه شجری گرد آبی

فیروزه شجری یکی از انواع سنگ فیروزه است که ظاهری بسیار زیبا و شگفت انگیز دارد. سفارش سنگ فیروزه گرد شجری آبی رنگ از واحدهای خرید و فروش معتبری که در این زمینه وجود دارد، باعث می شود این محصول ارزشمند را با قیمتی مناسب تهیه نمایید.سفارش سنگ فیروزه شجری گرد آبی

آشنایی با اشکال مختلف سنگ فیروزه

آشنایی با اشکال مختلف سنگ فیروزه فیروزه یکی از ارزشمندترین سنگهای موجود در جهان است. طیف وسیعی از مردم جهان طرفدار آن بوده، زیبایی و جذابیت آن زبانزد خاص و عام می باشد؛ علت این محبوبیت غالباً در خواص و رنگ زیبایی که دارد، عنوان می شود.
رنگهایی مانند آبی روشن و یا تیره، فیروزه ای، سبز تیره و نیز سبز روشن، در ترکیب رنگی آن به چشم می خورد. این موارد دسته بندی فیروزه از نظر رنگ شناسی را به ما نشان می دهد.
اما روشهای دیگری هم برای آشنایی با شکلهای مختلف سنگ فیروزه وجود دارد که یکی از آنها تقسیم بر اساس صورت ظاهری سنگ می باشد. بر این اساس که نخستین بار در کشورهای عربی مطرح شد، فیروزه به دو نوع شجری و عجمی دسته بندی می شود.
فیروزه های شجری ظاهراً زمینه ای با یکی از رنگهای فیروزه دارند که رگه هایی از رنگهای دیگر در آن به چشم می خورد. این رگه ها به صورت شبکه ای دیده می شود. خرید و فروش این نوع از فیروزه در واحد گرمی خواهد بود.
اما فیروزه عجمی دقیقاً برعکس می باشد؛ یعنی روی سطح آن کاملاً یکدست و صاف بوده و هیچگونه شکستگی و یا رگه در آن دیده نمی شود. رنگ فیروزه عجمی کاملاً یکنواخت در سطح آن پخش شده است و بسیار ساده و زیباست. اندازه این فیروزه تقریباً درشت بوده و دایره شکل می باشد.
سنگ فیروزه نیشابور منبعی عالی برای استخراج فیروزه عجمی به شمار می رود و نمونه های بدست آمده از این معدن در سراسر دنیا با قیمتهای بالا به فروش می رسد. انواع فیروزه های آبی آسمانی به صورت عددی خرید و فروش می شود.

خرید نگین انگشتر فیروزه گرد نیشابور

خرید نگین انگشتر فیروزه گرد نیشابور معدن فیروزه نیشابور از جمله با سابقه ترین معادن فیروزه در جهان می باشد. استفاده از سنگ فیروزه برای تولید انواع جواهر از دیرباز مورد توجه ایرانیان بوده است.
امروزه نیز گوهر تراشان با تراش دادن انواع سنگ فیروزه به شکل نگین آن را در اختیار سازندگان زیورآلات و جواهرات قرار می دهند. این نگینها می تواند روی انواع انگشتر، گردنبند و گوشواره قرار گرفته و موجب زیبایی مضاعف در آنها شود.
خرید نگین انگشتر فیروزه باعث می شود علاوه بر بهره مندی از زیبایی و شکوهی که این سنگ در ظاهر خود دارد، از مزایا، خواص و تاثیرات آن در افزایش سطح سلامت جسمی و روانی خود نیز استفاده نمایید.
سنگ فیروزه براساس اندازه ای که دارد، همچنین وزن و رنگ آن قیمت گذاری خواهد شد. خرید سنگ فیروزه در بازارهای جهانی رونق بسیار خوبی داشته و سود آوری فراوانی را عاید فروشندگان آن می نماید.

جهت خرید و فروش عمده و جزیی انواع سنگ فیروزه نیشابور میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: آقای احسان سعیدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09392288530
ارتباط با ما از طریق تلگرام: @yektagem
ارتباط با ما از طریق واتس آپ: @yektagem
شماره فکس: 02142694573
پست الکترونیکی: info@yektagem.com
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید