سفارش عمده سنگ فیروزه شجری

,

سنگ فیروزه شجری از جمله سنگ هایی است که به عنوان زیور آلات و تزئینات بکار می رود و علاوه بر جذابیت دارای خواص و مزایای زیادی برای بدن می باشد. سفارش عمده آن نیز در درجه بندی ها و رنگ و نقوش مختلفی انجام می شود و خریدار برای تهیه آن باید تعداد و نوع مورد نظر را سفارش بدهد.

سفارش عمده سنگ فیروزه شجری

اطلاعاتی درباره سنگ فیروزه شجری

اطلاعاتی درباره سنگ فیروزه شجری سنگ شجری فیروزه از جمله سنگ هایی است که در محیط های آبی تحت تاثیر محلول های اسیدی ایجاد شده و به شکل گرد یا قلوه ای  و به صورت رگه هایی جدا یا توده های فشرده در داخل سنگ ها دیده می شود، این سنگ در مناطق خشک تشکیل می شود که فعالیت های آتشفشانی یا حرارت زمین باعث شکل گیری آن شده است.

سنگ فیروزه دارای بافت متخلخل بوده و هر چه تخلخل در آن کمتر باشد سنگ دارای تراکم بالاتری است و به دلیل وجود ناخالصی هایی مانند: اکسیداسیون آهن رگه های قهوه ای رنگی در آن دیده می شود، وجود رگه های اکسید منگنز یا ماسه سنگ یا یشم سبز باعث ایجاد رنگ خاکستری در آن شده است.

سنگ فیروزه را در صورتی که دارای رگه های سیاه باشد نوعی تار عنکبوتی می نامند و در صورت داشتن اینکلوژن در آن رگه های طلایی ایجاد می شود که ارزش آن را بالا خواهد برد، وجود عناصر مس و آهن باعث ایجاد رگه های سبز آبی شده که از ارزش سنگ کاسته است و لذا نمونه های این سنگ که به دلیل وجود ناخالصی دارای رگه است نوع شجری می باشد.

قیمت تولیدی سنگ فیروزه شجری

قیمت تولیدی سنگ فیروزه شجری قیمت تولیدی سنگ فیروزه شجری بسته به کیفیت آن مختلف است و هر چه خلوص آن بالاتر باشد دارای اصالت بیشتری بوده و نرخ بالاتری دارد، به طور کل باید عنوان کرد که بازار سنگ فیروزه بسیار داغ بوده و این سنگ به دلیل درجه یک بودن و محبوبیت زیادی که در کل جهان دارد از قیمت های بالاتری برخوردار می باشد.

سنگ فیروزه شجری به دلیل داشتن مس دارای رنگ آبی جذاب بوده و به عنوان گوهری زیبا می درخشد که هر چه منطقه ای که از آنجا استخراج می شود دارای مس بیشتری باشد سنگ نیز آبی تر خواهد بود، این سنگ از معادن مختلفی در نیشابور، دامغان، کاشمر و … استخراج می شود که معادن نیشابور قدیمی ترین و معروف ترین آنهاست.

نیروی مغناطیسی در فیروزه آرامش بخش بوده و تقویت کننده نیروی درونی فرد است که باعث ایجاد عملکرد کبد و غدد می شود و نیرو دهنده چشم ها می باشد، این سنگ جریان دهنده گردش خود و کاهش دهنده بیماری های چشم بوده و درمان دهنده درد گلو، بیماری تنفسی و التهابات ریوی می باشد و برای قلب و افسردگی مفید می باشد.

جهت خرید و فروش عمده و جزیی انواع سنگ فیروزه نیشابور میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: آقای احسان سعیدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09392288530
ارتباط با ما از طریق تلگرام: @yektagem
ارتباط با ما از طریق واتس آپ: @yektagem
شماره فکس: 02142694573
پست الکترونیکی: info@yektagem.com
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید