سفارش عمده فیروزه عجمی درجه یک

یکی از مرغوب ترین و محبوب ترین انواع سنگ فیروزه، فیروزه عجمی درجه یک نیشابور می باشد. این نوع فیروزه به گونه ای بوده که سطحی کاملا صاف و یکدست داشته و هیچ گونه شکستگی ندارد. فیروزه عجمی که توسط عرب ها بسیار محبوب می باشد در حال حاضر به صورت عمده سفارش داده می شود. با این حال باید بدانید قیمت این فیروزه برای خریداران عمده کاملا مقرون به صرفه می باشد.

سفارش عمده فیروزه عجمی درجه یک

مهمترین مشخصه فیروزه عجمی درجه یک

مهمترین مشخصه فیروزه عجمی درجه یک به طور کلی باید بدانید فیروزه جزو آن دسته از سنگ های قیمتی بوده که دارای انواع مختلفی می باشد. در این بین یکی از با ارزش ترین انواع فیروزه، فیروزه عجمی بوده که تنها در ایران پیدا می شود و در بین اعراب نیز از محبوبیت خاصی برخوردار می باشد. این نوع سنگ از فیروزه خالص بوده و هیچ گونه ناخالصی در آن دیده نمی شود به طوری که جزو کم یاب ترین فیروزه های بازار می باشد.

حال در مورد مهمترین مشخصه های فیروزه عجمی باید بدانید که این فیروزه در مقابل فیروزه شجری قرار داشته و هیچگونه رگه ای در آن دیده نمی شود. در این بین فیروزه عجمی نیشابور که بسیار با کیفیت می باشد قیمت بیشتری نیز دارد. همچنین اگر در این فیروزه رگه های طلایی دیده شود به طور حتم قیمت بیشتری خواهد داشت.

علاوه بر این باید بدانید کیفیت فیروزه عجمی این محصول را در دو دسته قرار داده است به طوری که نوعی از آن دارای رنگ آبی سیر و تیره ای می باشد در حالی که فیروزه عجمی نیم رنگ، از نوع قبلی روشن تر بوده و در نتیجه قیمت کمتری نیز دارد.

قیمت روز فیروزه عجمی درجه یک

قیمت روز فیروزه عجمی درجه یک همانطور که گفته شد به طور کلی قیمت فیروزه عجمی نیز بسته به کیفیت محصول متفاوت بوده و خریداران می توانند این محصول را با قیمت های مختلفی تهیه کنند. از این رو افرادی که قصد سفارش عمده این نوع فیروزه را دارند ابتدا باید با مشاورین فروش محصول ارتباط برقرار کرده و در خصوص قیمت فیروزه عجمی مورد نظرشان اطلاعاتی به دست آورند.
علاوه بر این باید بدانید در حال حاضر شرایط اقتصادی کشور نیز بر روی قیمت فروش این فیروزه تاثیر دارد. البته خریدارانی که اقدام به سفارش عمده و مستقیم این محصول کنند می توانند در سریع ترین زمان ممکن فیروزه عجمی درجه یک را در سراسر کشور تحویل گرفته در حالی که قیمت فیروزه برای آن ها بسیار مقرون به صرفه می باشد زیرا در این روش خرید واسطه ها و دلالان از میان برداشته شده اند.

جهت خرید و فروش عمده و جزیی انواع سنگ فیروزه نیشابور میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: آقای احسان سعیدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09392288530
ارتباط با ما از طریق تلگرام: @yektagem
ارتباط با ما از طریق واتس آپ: @yektagem
شماره فکس: 02142694573
پست الکترونیکی: info@yektagem.com
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید