صادرات فیروزه نیشابور

صادرات بهترین فیروزه نیشابور

معمولا بهترین فیروزه نیشابور را به کشورهای عربی و اروپایی صادرات می کنند چرا که این فیروزه یک برند جهانی بوده و خواهان زیادی در این کشورها به خود اختصاص داده است. امروزه از صادرات فیروزه نیشابور به کشورهای پولدار عربی می توان به عنوان یک شغل پر سود یاد نمود.

یکی از کالاهایی که می توان با صادر کردن آن به خارج از مرزهای این کشور پهناور، به امر ایجاد شغل و کار کمک نمود، نگین فیروزه نیشابور می باشد.
این نوع نگین در بازارهای تخصصی که در زمینه جواهرات و سنگ های قیمتی فعالیت می کنند بسیار شناخته است و مشتریان زیادی را علاقه مند به خرید و استفاده از آن برای زیباتر کردن زیورآلات خود کرده است.

از این رو تاجران و فروشندگان برزگ و قدیمی این بازار یعنی بازار سنگ های قیمتی و نیمه قیمتی علاقه مند به فعالیت و خرید و فروش سنگ فیروزه نیشابور هستند و برای این امر معمولا به کشور ایران و به شهرستان نیشابور و مشهد سفر می کنند و هر مقدار فیروزه نیشابور که می خواهند را تهیه و برای عرضه به کشور خودشان می برند.

صادرات فیروزه نیشابور

بازار فیروزه نیشابور در کشورهای عربی

از کشورهایی که می توان از آنها به عنوان یکی از مهمترین بازارهای هدف نام برد، کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس می باشد. مردم این کشورها فیروزه صاف (فیروزه عجمی نیشابور) را می پسندند و علت خرید آنها تنها به خاطر زیبایی منحصربه فرد این نگین نمی باشد بلکه اعتقاد شدیدی است که آنها به خواص درمانی و معنوی فیروزه نیشابور دارند.
اگر به مشهد مقدس برای زیارت امام رضا (ع) سفر کرده باشید اطراف حرم مطهر مغازه های جواهراتی را می بینید که به عرضه انگشترها و دیگر زیورآلات فیروزه نیشابور مشغول هستند و حتما افرادی با لباس های عربی زیادی دیده اید که در این فروشگاه ها مشغول خرید انگشتر و گردنبند و … که با این نگین اشرافی تزیین شده اند، هستند.
مردم کشورهای عربی حاشبه خلیج فارس برای فیروزه نیشابور ارزش بسیاری قایل هستند و هزینه های بسیاری راصرف خریدن و بدست آوردن بهترین و مرغوب ترین نوع آن می کنند.

صادرات سنگ فیروزه

تاجرانی که قصد صادر کردن فیروزه نیشابور را دارند بخوانند

مجموعه تجاری یکتا گوهر با پشتوانه چندین سال فعالیت حرفه ای در زمینه تراش و خرید و فروش فیروزه نیشابور در داخل کشور، با افتخار اعلام می نماید که شما عزیزان را می تواند در هر مقدار که از این نگین اشرافی بخواهید، تامین نماید.

جهت خرید و فروش عمده و جزیی انواع سنگ فیروزه نیشابور میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: آقای احسان سعیدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09392288530
ارتباط با ما از طریق تلگرام: @yektagem
ارتباط با ما از طریق واتس آپ: @yektagem
شماره فکس: 02142694573
پست الکترونیکی: info@yektagem.com
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید