سنگ توپاز آبی

صادرات سنگ توپاز آبی

صادرات سنگ توپاز آبی از کشور ما به سایر ممالک افزایش یافته و نشان دهنده افزایش شهرت ایران در بازارهای جهانی سنگهای زینتی می باشد که توانسته خرید و فروش محصولات کشورمان را افزایش دهد.
ایران در صادرات سنگهای زینتی بسیار موفق عمل کرده و برای خود نام و نشانی را کسب نموده است. بیشترین سنگهایی که از ایران به بازارهای جهانی صادر می شود، فیروزه و یاقوت هستند که جزو سرمایه های ایران به حساب می آیند. سنگ توپاز نیز با اینکه یک محصول بومی محسوب نمی شود؛ اما میزان خرید آن از ایران به سبب اعتباری که کشور ما در بازار جهانی سنگ دارد، افزایش یافته است؛ بخصوص نوع آبی آن که مورد پسند اکثریت مصرف کنندگان است.

خرید آنلاین انگشتر مردانه با نگین سنگ توپاز
خیلی ها توپاز آبی را با یاقوت نیز اشتباه می گیرند؛ چراکه شباهت آن به یاقوت کبود بسیار زیاد است. البته این سنگ خود به تنهایی ارزش و خواص منحصربفردی را دارا می باشد که از جمله آنها می توان به تاثیرگذاری اش روی چاکرای پنجم و ششم بدن اشاره کرد. در نتیجه این اثرگذاری، اتفاقات خوبی برای فرد مصرف کننده می افتد که عبارتند از تعادل اعصاب و روان، درمان بیماری های پوستی، درمان درد ستون فقرات و حتی پر اشتها کردن افراد!!
حال که با خواص بی نظیر این سنگ زیبا آشنا شدید، شاید بخواهید از آن در زندگی خود استفاده نمایید. بهترین روش به کار بردن توپاز، استفاده از آن روی انگشتر می باشد. شرکت یکتاگوهر نیز در نظر دارد بهترین انگشترهای مردانه و زنانه با نگین توپاز را در معرض دید شما خریداران عزیز قرار دهد تا بتوانید با بررسی مدلها، انتخابی بهتر داشته باشید و آن را با قیمتی مناسب تهیه نمایید.

جهت خرید و فروش عمده و جزیی انواع سنگ فیروزه نیشابور میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: آقای احسان سعیدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09392288530
ارتباط با ما از طریق تلگرام: @yektagem
ارتباط با ما از طریق واتس آپ: @yektagem
شماره فکس: 02142694573
پست الکترونیکی: info@yektagem.com
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید