صادرات سنگ فیروزه نیشابور

صادرات سنگ فیروزه نیشابور به عراق

آمار صادرات سنگ فیروزه نیشابور به کشور عراق، توانسته تجار ایرانی را وارد یک مرحله جدید از خرید و فروش این سنگ نماید که سودآوری زیادی برای کشورمان داشته است. بعد از کشورهای عربی، صادرات فیروزه نیشابور به اروپا از رونق خوبی در تجارت این سنگ اشرافی و اصیل برخوردار است.

سنگ فیروزه یکی از محصولات ریشه دار ایران است که در بازارهای بین المللی، بعنوان شناسنامه قدمت کشورمان می درخشد و توانسته نظر بسیاری از کشورها را به سمت خود جذب نماید. سوای کشورهای اروپایی که این سنگ را برای صنعت مد و زیورآلات بسیار استفاده می کنند، همین کشورهای همسایه ما از جمله عراق نیز آمار خرید خوبی را از سنگ فیروزه نیشابور برای خود ثبت کرده است؛ بطوری که امسال جزو برترین مشتریان کشورمان شناخته شد.

صادرات سنگ فیروزه نیشابور

ایام محرم و رونق بازار فیروزه در کشور عراق

در ایام محرم که مسلمانان زیادی به کشور عراق از سراسر جهان که مهمترین آنها هموطنان عزیزمان می باشند، سفر می کنند و این امر برای تاجران سنگهای قیمتی و نیمه قیمتی فرصتی برای عرضه فیروزه نیشابور در بازارهای کشور عراق فراهم کرده است که ما شاهد این موضوع هستیم که فیروزه تراشان بسیاری در این ایام فیروزه نیشابور خود را به این کشور می برند و اقدام به فروش به زایرین و یا مغازه داران و کاسبان عراقی می کنند.

صادرات سنگ فیروزه

رشد صادرات سنگ فیروزه ایران

اینکه هر ساله شاهد رشد بیش از پیش بازار سنگ در داخل و خارج از کشور هستیم، برای ما بسیار مسرت بخش و پر خیر و برکت خواهد بود. ایران می تواند با تکیه بر قدرت سنگ فیروزه خود در بازارهای جهانی، به خوبی جایگاه خود را تثبیت نماید و تبدیل به لنگر اصلی قدرت در بازار شود.

فیروزه نیشابور اصلی ترین و نابترین فیروزه دنیا محسوب می شود و استفاده از ظرفیت این شهر و معادن فیروزه آن، می توان کارهای بزرگی در بازار دنیا انجام داد که البته بستگی به تلاش و همت تجار دارد.

جهت خرید و فروش عمده و جزیی انواع سنگ فیروزه نیشابور میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: آقای احسان سعیدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09392288530
ارتباط با ما از طریق تلگرام: @yektagem
ارتباط با ما از طریق واتس آپ: @yektagem
شماره فکس: 02142694573
پست الکترونیکی: info@yektagem.com
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید