صادرات فیروزه نیشابور

صادرات سنگ فیروزه نیشابور

,

با پیدا کردن بازارهای جواهرات کشورهای خارجی می توان به راحتی با تاجران آن کشور ارتباط گرفت و سنگ فیروزه نیشابور را به آن کشورها صادرات نمود.
صادرات سنگ فیروزه نیشابور چند سالی است که به خارج از کشور رونق بسیاری یافته است و علاوه بر صادرات از طریق گمرک برخی دیگر به صورت چمدانی این نوع نگین ارزشمند را به کشورهای همسایه که علاقه بسیار فراوانی به نگین فیروزه نیشابور به خاطر زیبایی و خواص کم نظیر این نگین دارند، با خود می برند و در آنجا به فروشندگان و تاجرانی که در زمینه خرید فیروز فیروزه و دیگر نگین های ارزشمند فعالیت میکنند، می فروشند و از این طریق علاوه بر تامین نمودن خرج سفرشان به آن کشور میتواند درآمد خوبی هم برایشان داشته باشد.
به طور مثال در زمان اربعین حسینی، افراد بسیاری به کشور عراق برای زیارت امام حسین (ع) سفر می کنند در این بین فیروزه تراشانی که بارخانه های آمده و مشتری پسند دارند با خود به کشور عراق می برند و در آنجا به عمده فروشان این حوزه عرضه می کنند.
برخی از این فروشندگان به جای فیروزه نیشابور به خریدارن عراقی فیروزه کرمان عرضه می کنند که این امر سبب شده تا خریداران عراقی اعتمادشان نسبت به فروشندگان ایرانی سلب شود . به سختی فیروزه ی نیشابوری را که به عراق برای فروش آورده اند را خریداری می نمایند.
یکی دیگر از کشورهایی که میتوان به عرضه فیروزه نیشابور به خریداران آن فکر نمود، امارت متحده عربی می باشد این کشور خود فیروزه نیشابور را بر روی جواهرات گرانقیمتی کارگذاری می کنند و با قیمتهای بالایی به کشورهای دیگر صادر می نماید البته به علت برخی از سود جویانی که به جای فیروزه نیشابور دیگر فیروزه های موجود در بازار را به تاجران این کشور عرضه نموده اند، اعتماد خریداران اماراتی نیز نسبت به فروشندگان ایرانی خدشه دار شده است و تنها از فروشندگانی خرید می نمایند که توانسته باشد اعتماد انها را در این زمینه جلب نمایند.

جهت خرید و فروش عمده و جزیی انواع سنگ فیروزه نیشابور میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: آقای احسان سعیدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09392288530
ارتباط با ما از طریق تلگرام: @yektagem
ارتباط با ما از طریق واتس آپ: @yektagem
شماره فکس: 02142694573
پست الکترونیکی: info@yektagem.com
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید