صادرات فیروزه نیشابور

صادرات عمده نگین فیروزه اصل نیشابور

,

صادرات عمده نگین فیروزه اصل نیشابور با مشکلاتی در کشور مواجه می باشد که مجموعه ی تجاری ما سعی کرده این مشکلات را از پیش رو بردارد.
فیروزه نیشابور به خاطر رنگ زیبا و جلاپذیری بسیار خوبی که دارد جزو بهترین فیروزه های موجود در بازار می باشد، از این رو کشورهای دیگر من جمله کشورهای عرب زبان و قاره ی اروپا علاقه ی زیادی به این فیروزه برای ساخت جواهرات خود نشان داده است که این امر باعث ارز آوری خوبی به داخل کشور می شود.
در این مطلب قصد داریم به بررسی مشکلات دریافت پول در حجم کم در داخل کشور بپردازیم.

نحوه ی دریافت پول از خارج کشور
شاید برای شما هم پیش آمده است که قصد ارسال چند نگین فیروزه را به خارج کشور داشته اید اما حتما با مشکلاتی که در ادامه به یکی از آنها اشاره می کنیم برخورد کرده اید.
نحوه ی دریافت پول: نحوه ی دریافت پول در حجم کم (کمتر از 2000 دلار) یکی از مشکلات نه نتها در فروختن دیگر محصولات کشور می باشد بلکه نگین فیروزه را هم شامل می شود. در ادامه به برخی از راه های دریافت پول و مشکلات آن اشاره می کنیم.

  • صرافی ها: صرافی ها برای نقل و انتقال پول کمتر از 2000 دلار هیچ اقدامی در داخل کشور انجام نمیدهند.
  • حساب پی پال: اگر شما از طریق حساب پی پال قصد دریافت پول را داشته باشید در صورتی که این شرکت متوجه شود این حساب در داخل کشور ایران استفاده شده، حساب شما را محدود و در برخی موارد مسدود می نماید که استفاده کردن از این حساب ها برای دریافت پول پر از ریسک می باشد.
  • حواله وسترن اونیون: روش دیگری هم برای دریافت پول از کشورهای دیگر می باشد که به آن وسترن اونیون می گویند و برای استفاده از این راه باید به ازای مبالغ مختلفی که دریافت می کنید کارمزد پرداخت نمایید که در اکثر موارد مقرون بصرفه نمی باشد.
  • روش چمدانی: در این روش، پول به صورت چمدانی و با مسافر به داخل کشور بیاید و به دست شما برسد که این راه هم بسیار پر ریسک و خطرناک است چرا که ممکن است فرد واسطی که قصد داشته پول را به شما در داخل کشور برساند چنین کاری را نکند و این امر برای شما مشکل ساز می شود.

حال اگر شما به هر روش دیگری توانستید پول را دریافت کنید تازه یکی از مراحل را گذرانید و حال باید خود را برای ارسال نگین فیروزه به خارج از کشور آماده و مراحل تدوین شده را آماده نمایید.
طی کردن این مراحل و مشکلات، برای خرید و فروش های جزیی نگین فیروزه مقرن به صرفه نمی باشد. به امید آن روز که مسوولین فکری اساسی در این زمینه بکنند تا در هنگام فروش های جزیی نگین فیروزه نیشابور به خارج از کشور کمترین دست اندازی وجود داشته باشد.
مجموعه ی ما با افتخار اعلام می نماید که می تواند شما تجار و صادرکنندگان انواع سنگ های قیمتی و نیمه قیمتی را در زمینه نگین فیروزه نیشابور به صورت عمده تامین نماید.

جهت خرید و فروش عمده و جزیی انواع سنگ فیروزه نیشابور میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: آقای احسان سعیدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09392288530
ارتباط با ما از طریق تلگرام: @yektagem
ارتباط با ما از طریق واتس آپ: @yektagem
شماره فکس: 02142694573
پست الکترونیکی: info@yektagem.com
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید