صادرات فیروزه نیشابور

صادرات فیروزه عجمی نیشابور

بر طبق آمارهایی که از صادرات فیروزه عجمی نیشابور به دست آمده به این نتیجه میرسیم که سنگ فیروزه عجمی جایگاه بسیار ویژه‌ای دارد در بین سنگ های قیمتی و نیمه قیمتی که به این کشور ها صادر می‌شود.

حتما می دانید که سنگ فیروزه عجمی نیشابور بسیار کمیاب تر از فیروزه شجری میباشد و به سنگ های فیروزه ای که کاملاً مغز فیروزه هستند و هیچ گونه ناخالصی و رنگ و خط و خال بر روی آن وجود ندارد را فیروزه عجمی می نامند که در بین دوست داران سنگ فیروزه نیشابور این نوع فیروزه از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است.

صادرات فیروزه عجمی نیشابور

در تصویر بالا بارخانه ای از سنگ فیروزه عجمی نیشابور را مشاهده می کنید که برای ساخت انواع جواهرات آماده شده است.

صادرات فیروزه نیشابور به کشورهای عربی

بسیاری از تاجران به بازارهای کشورهای عربی آشنایی داشته و توانایی صادرات انواع سنگ های قیمتی و نیمه قیمتی به این کشورها را دارند می‌توانند از این فرصت استثنایی استفاده نمایند و فیروزه عجمی یا شجری نیشابور را در بازارهای جواهرات و سنگ های ارزشمند کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس عرضه کنند و این قِبل سرمایه های خود را چند برابر نمایند.

اگر قصد صادرات فیروزه عجمی و صادرات فیروزه نیشابور شجری را دارید علی الخصوص فیروزه های عجمی و شجری نیشابوری می‌توانید با کارشناس و مدیر فروش شرکت یکتا گوهر ارتباط حاصل نمایید و علاوه بر کسب مشاوره های مفید و موثر در این زمینه، سنگ فیروزه مورد نیاز خود را در رنگ ها و کیفیت های مختلف و با قیمت های استثنایی تامین نمایید.

صادرات فیروزه نیشابور

جهت خرید و فروش عمده و جزیی انواع سنگ فیروزه نیشابور میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: آقای احسان سعیدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09392288530
ارتباط با ما از طریق تلگرام: @yektagem
ارتباط با ما از طریق واتس آپ: @yektagem
شماره فکس: 02142694573
پست الکترونیکی: info@yektagem.com
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید