صادرات فیروزه نیشابور

صادرات فیروزه نیشابور به اندونزی

صادرات فیروزه نیشابور به کشور اندونزی سالهاست که رونق بسیاری پیدا نموده است. این کشور که جزو پر جمعیت ترین کشور های جهان به شمار می آید و غالب مردمش مسلمان هستند یکی از بهترین بازارهای هدف برای عرضه فیروزه نیشابور می باشد.

صادرات فیروزه نیشابور

اکثر تاجرانی که در حوزه سنگهای قیمتی و نیمه قیمتی کار می کنند و تجربه فراوانی در این حوزه دارند، می دانند که سنگ فیروزه نیشابور بازارهای هدف بسیاری دارد که هنوز شناسایی نشده و به عبارت دیگر هنوز بر روی بازارهایی که می توان این سنگ زیبا و ارزشمند را در آن عرضه نمود کار نشده است.

کشور اندونزی به عنوان یکی از بهترین کشورهایی است که تجار عزیز می توانند بر روی بازارهای جواهرات و سنگهای ارزشمند، جهت صادرات سنگ فیروزه نیشابور، فعالیت نمایند.

صادرات فیروزه

به خاطر ممنوع بودن صادرات سنگ فیروزه راف، بازرگانان و تجاران عزیز باید بر روی پیدا نمودن بازارهای هدف برای فیروزه تراش خورده تمرکز بگذارند و کشور اندونزی به عنوان بازاری که پتانسیل بسیار خوبی برای بفروش رساندن فیروزه تراش خورده می باشد، شناخته می شود.

چه نوع فیروزه ای به اندونزی صادر می گردد؟

مردم کشور اندونزی تقریبا تمامی انواع فیروزه نیشابور را می پسندند اما فیروزهای شجری جایگاه بسیار ویژه ای در نظر آنها دارند و بسیار مورد پسندسان واقع شده است به خصوص اگر این فیروزه ها سبز رنگ باشند.

کشور اندونزی یکی از طرفداران و مشتریان مهم فیروزه های سبز رنگ نیشابور می باشند و بخش قابل توجهی از فیروزه های سبز نیشابور به این کشور صادرات می شود.

صادرات فیروزه نیشابور

فیروزه مورد نیاز خود را از کجا تهیه کنیم؟

در انتها به شما عزیزان این مژده را می دهیم که در صورتی که توانایی صادرات انواع بارخانه فیروزه نیشابور را به سایر نقاط جهان از جمله کشور اندونزی دارید و به دنبال شرکتی می گردید که توانایی راهنمایی و تامین فیروزه مورد نیاز شما را داشته باشد، شرکت یکتا گوهر از معدود شرکت هایی است که ضمن داشتن سالها تجربه و سابقه فعالیت تخصصی در این زمینه، توانایی تامین شما را در این زمینه دارد.

مدیر فروش این شرکت از ساعت ۹ الی ۲۲ در تمام ایام هقته پاسخگوی شما عزیزان می باشد. برای ارتباط با مدیر فروش از طریق پل های ارتباطی زیر می توانید اقدام نمایید.

منبع: فیروزه ها

جهت خرید و فروش عمده و جزیی انواع سنگ فیروزه نیشابور میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: آقای احسان سعیدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09392288530
ارتباط با ما از طریق تلگرام: @yektagem
ارتباط با ما از طریق واتس آپ: @yektagem
شماره فکس: 02142694573
پست الکترونیکی: info@yektagem.com
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید