صادرات فیروزه نیشابور

صادرات فیروزه نیشابور به چین

صادرات فیروزه نیشابور به کشورهای مختلف دنیا طی سالهای اخیر به خاطر افزایش علاقه مردم به جواهرات و سنگهای قیمتی و نیمه قیمتی، رشد چشمگیری کرده است. در بین کشورهای خواهان این سنگ، کشورهای عربی در صدر جدول قرار دارند و بعد از آنها صادرات سنگ فیروزه به اندونزی از جایگاه ویژه ای در بین تاجران این حوزه برخودار است.

صادرات فیروزه نیشابور

صادرات فیروزه نیشابور به چین

همانطور که گفته شد افزایش علاقه مردم جهان به تجملات و زیورآلات زیبا و ارزنده، باعث گردیده که تاثیر بسزایی بر روی صادرات فیروزه نیشابور به عنوان بهترین فیروزه جهان، به کشورهای مختلف دنیا داشته باشد.

یکی از کشورهای پیشرو در صنعت جواهرات، کشور چین می باشد که معمولا مواد اولیه را از دیگر کشورها خریداری می نماید و پس از فرآوری و ساخت آن به سایر کشورها صادر می کنند از این رو اکثر تاجران و تولیدکنندگان این کشور پرجمعیت و پهناور به دنبال خرید سنگ فیروزه راف (خام) نیشابوری هستند.

همانطور که می دانید صادرات فیروزه نیشابور به صورت راف، بر طبق قانون ممنوع است که این قانون به منظور جلوگیری از خام فروشی این محصول به خارج از کشور می باشد.

از جمله علت های دیگر که این قانون به تصویب رسید این است که بتواند برای تاجران کشورمان فرصت خوبی را ایجاد نماید که منحصرا بتوانند فیروزه نیشابور این سنگ مشهور و شناخته شده در دنیا را به بازارهای جهانی عرضه نمایند و باعث ایجاد اشتغال و بهبود وضعیت اقتصادی کشور بشود.

صادرات فیروزه نیشابور

اگر شما هم توانایی صادرات این نگین را به سایر کشورهای جهان را دارید، فرصت را از دست ندهید و هم اکنون شروع کنید.

اگر هنوز اطلاعاتی در مورد این محصول ندارید و نمی دانید این سنگ را از کجا با چه قیمتی بایستی خریداری کنید می توانید از مشاوره های کارشناس فروش مجموعه به صورت کاملا رایگان استفاده نمایید.

منبع: فیروزه ها

جهت خرید و فروش عمده و جزیی انواع سنگ فیروزه نیشابور میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: آقای احسان سعیدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09392288530
ارتباط با ما از طریق تلگرام: @yektagem
ارتباط با ما از طریق واتس آپ: @yektagem
شماره فکس: 02142694573
پست الکترونیکی: info@yektagem.com
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید