صادرات فیروزه نیشابور

صادرات نگین فیروزه نیشابور

شما تجار و صادرکنندگان سنگ های نیمه قیمتی هر مقدار نگین فیروزه نیشابور که بخواهید برای صادرات، ما می توانیم به صورت عمده شما را تامین نماییم.
صاردات فیروزه نیشابور بعد از اینکه شما توانستید مشکلات دریافت پول از خارج کشور پشت سر بگذارید، باید مراحل دیگری را طی نمایید که در ادامه به آنها اشاره می کنم.
برای صادرات سنگ فیروزه نیشابور به صورت عمده شما باید مجوزی از بانک مرکزی دریافت نمایید به این صورت که در ابتدا شما فیروزه ای را که می خواهید صادر کنید را به بخش نشر و اسکناس بانک مرکزی در تهران می برید و در آنجا پس از طی کردن یکسری مراحل مجوز به شما داده می شود که برای دریافت نمودن این مجوز شما نیازمند کارت بازرگانی هستید.
بعد از گرفتن مجوز، فیروزه خود را به اداره گمرکات می برید و با پرداخت هزینه ی ارسال و یکسری هزینه ی جانبی فیروزه را به کشور مقصد ارسال می نمایید.
انجام این مراحل زمانی می تواند برای شما صرفه ی اقتصادی نداشته باشد که قصد داشته باشید چند نگین فیروزه هر چند ارزان قیمت را به خارج از کشور ارسال نمایید
البته روش دیگری برای ارسال نگین ها وجود دارد که به آن ارسال چمدانی می گویند یعنی فیروزه مورد نظر خود را توسط مسافری که قصد سفر به کشور مورد نظر شما را دارد، بدهید تا به مقصد شما یعنی کشور هدف برساند.
(ما توانایی این را داریم که شما تجار و صادرکنندگان محترم را در زمینه ی انواع فیروزه نیشابور تامین نماییم)

جهت خرید و فروش عمده و جزیی انواع سنگ فیروزه نیشابور میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: آقای احسان سعیدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09392288530
ارتباط با ما از طریق تلگرام: @yektagem
ارتباط با ما از طریق واتس آپ: @yektagem
شماره فکس: 02142694573
پست الکترونیکی: info@yektagem.com
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید