یاقوت اصل آفریقا

عرضه مستقیم نگین یاقوت اصل آفریقا

شرکت یکتاگوهر با عرضه مستقیم نگین یاقوت اصل آفریقا، توانسته قیمت خوبی را برای این محصول ارائه دهد که منجر به افزایش خرید و فروش آن شده است.
شرکت یکتاگوهر در قلب بزرگترین منطقه تامین سنگهای زینتی یعنی مشهد واقع شده و هم در کار تامین عمده و مستقیم این سنگها می باشد و هم بواسطه داشتن کارگاهی مجهز و به کار بردن استادکارانی ماهر و زبردست، در امر تولید و ترمیم سنگها و تبدیل آنها به جواهرات مختلف نیز فعالیت می کند. یکی از اصلی ترین شاخه های کاری شرکت یکتاگوهر، تامین سنگهای یاقوت و فیروزه می باشد که تمرکز ویژه ای را روی این دو محصول گذاشته است.

بازار خرید و فروش سنگ یاقوت

اینکه چرا یکتاگوهر روی سنگ یاقوت حساب ویژه ای باز کرده، بر می گردد به میزان استقبال مصرف کنندگان از این سنگ؛ بطوری که کاربرد آن در تولید انواع جواهرات و انگشترها و … به حدی بالا رفته که همپای سنگهایی چون عقیق و فیروزه پیش می رود و در عین حال، جزو بهترین سنگهای زینتی نیز می باشد. یکتاگوهر نیز تصمیم بر آن دارد تا با پخش عمده و مستقیم این سنگ به بازارهای کلانشهرها و شهرستانهای بزرگ، سهمی اندک در تنظیم نرخهای بازار داشته باشد تا بلکه محصولات نهایی با قیمتی نزدیکتر به نرخ واقعی به دست مصرف کنندگان برسد.

جهت خرید و فروش عمده و جزیی انواع سنگ فیروزه نیشابور میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: آقای احسان سعیدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09392288530
ارتباط با ما از طریق تلگرام: @yektagem
ارتباط با ما از طریق واتس آپ: @yektagem
شماره فکس: 02142694573
پست الکترونیکی: info@yektagem.com
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید