عرضه کننده نگین فیروزه صادراتی

یکی از سنگ های تزئینی در کشور ما سنگ فیروزه است. انواع مختلفی از سنگ های فیروزه استخراج و مورد بهره برداری قرار می گیرد. سنگ فیروزه علاوه بر زیبایی دارای خواص درمانی بسیار زیادی است. به همین دلایل در بین مردم محبوبیت زیادی پیدا کرده است. هم اکنون افراد زیادی در زمینه تهیه نگین فیروزه صادراتی در حال فعالیت هستند. عرضه کننده نگین فیروزه صادراتی اقدام به عرضه این محصول به صورت حضوری و غیر حضوری در بازار می کنند. 

عرضه کننده نگین فیروزه صادراتی

ویژگی انواع نگین فیروزه صادراتی

ویژگی انواع نگین فیروزه صادراتی سنگ فیروزه ای یکی از بهترین نوع سنگ تزئینی در بین ایرانیان است. علاوه بر تزیین وسایل و ظروف مختلف از سنگ فیروزه ای برای درست کردن نگین انواع انگشتر، دستبند، گوشواره، گردنبند استفاده می کنند.  استفاده از نگین فیروزه ای در ساخت زیورآلات برای سلامت جسمانی و روح و روان انسان بسیار موثری است. هم اکنون انواع نگین فیروزه صادراتی در شکل های مختلف برش داده می شود. که هر کدام از این مدل ها دارای کاربرد های مختلفی در تهیه زیور آلات می باشد. ویژگی انواع نگین فیروزه صادراتی به این صورت می باشد:

  • یکی از ویژگی این نوع نگین این است، اگر در برابر نور خورشید یا مواد دیگر قرار بگیرد، رنگ آن عوض نمی شود.
  • نگین فیروزه اصل دچار خط و خش نمی شود، جنس آن طوری است، که به راحتی می توان بر روی شیشه خط بیندازیم.
  • رنگ نگین فیروزه دارای جلوه خاصی است، که چشم انداز از  رنگ آسمان می باشد.
  • به راحتی قابل برش دادن و شکل دادن می باشد، به طوری که می توان با آن انواع مختلفی در طراحی دستبند های طلا و نقره از آن استفاده کنید.

انواع نگین فیروزه بیشتر برای تهیه انگشتر فیروزه مردانه و زنانه کاربرد دارد، بخصوص با توجه به خواص درمانی که برای جسم و روح انسان دارد، تمایل مردم برای خرید این نوع نگین زیاد تر شده است.

خرید انواع نگین فیروزه صادراتی

خرید انواع نگین فیروزه صادراتی هم اکنون در کشور ما انواع نگین فیروزه صادراتی تولید می شود. که در تزیین وسایل مختلف و تولید انواع زیور آلات دارای کاربرد مختلفی می باشد. برای خرید انواع نگین فیروزه می توان از روش های مختلفی استفاده کرد. اما از آن ها که این نوع نگین در همه شهر های کشور یافت نمی شود، و تهیه آن منحصر به چند شهر می باشد، مقرون به صرفه نیست، که برای تهیه این نوع نگین به شهرهای دیگر سفر کرد. پس بهترین راه خرید انواع نگین فیروزه صادراتی استفاده از روش غیر حضوری می باشد. برای خرید فیروزه می توان از وب سایت ما اقدام به ثبت سفارش کنید. کارشناسان فروش ما در اسرع وقت این محصول را به درب خانه شما ارسال می کنند.

جهت خرید و فروش عمده و جزیی انواع سنگ فیروزه نیشابور میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: آقای احسان سعیدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09392288530
ارتباط با ما از طریق تلگرام: @yektagem
ارتباط با ما از طریق واتس آپ: @yektagem
شماره فکس: 02142694573
پست الکترونیکی: info@yektagem.com
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید