عمده فروشی سنگ فیروزه نیشابور اصلی

سنگ فیروزه یکی از سنگ های باارزش و قیمتی می باشد که حاصل سرد و سخت شدن مواد مذاب حاصل از آتشفشان می باشد، شهر نیشابور به دلیل داشتن معادن فراوان استخراج سنگ فیروزه یکی از شهرهای پرآوازه و مشهور در جهان در زمینه تولید انواع سنگ فیروزه با کیفیت تجاری می باشد، جهت تهیه سنگ فیروزه نیشابور اصلی با کیفیت برتر و قیمت ویژه می توانید از طریق عمده فروشی این محصول به صورت آنلاین و بدون واسطه اقدام بفرمایید.

عمده فروشی سنگ فیروزه نیشابور اصلی

کاربرد سنگ فیروزه چیست؟

کاربرد سنگ فیروزه چیست؟ از مهمترین کاربردهای سنگ فیروزه اصل علاوه بر جذابیت ظاهری که دارد و به عنوان نوعی سنگ زینتی جهت ساخت جواهرآلات به کار می رود می توان به کاربرد درمانی و تاثیر مثبتی که بر احوالات روحی، روانی و جسمی شخص می گذارد اشاره کرد.

از مهمترین کاربردهای سنگ فیروزه و خواص استفاده از آن در علم روانشناسی می توان به بهبود بسیاری از بیماری های روحی نظیر افسردگی، اضطراب، بهبود خلق و خو و استرس اشاره نمود.

همچنین از این سنگ در علوم ماوراطبیعه بسیار سخن به میان آمده، از جمله اینکه به همراه داشتن این سنگ می تواند تا حدود زیادی برای استفاده کننده از آن خوش یمن بوده و او را در برابر چشم زخم و حوادث مختلف دور نگه داشته و سبب رونق کسب و کار و رزق و روزی فرد گردد.

در علم طب نیز این سنگ خواص بیشماری دارد، از جمله اینکه در تقویت قلب و سیستم تنفسی و گردش و خون، دفع سموم بدن، بهبود عملکرد نادرست کبد و غدد و … بسیار موثر می باشد.

صادرات سنگ فیروزه عجمی نیشابور

صادرات سنگ فیروزه عجمی نیشابور از میان انواع سنگ فیروزه استخراج شده از معادن نیشابور، صادرات سنگ فیروزه عجمی به دلیل کیفیت بالا، یکدست بودن رنگ و جذابیت خیره کننده از برترین و باارزش ترین نوع سنگ های فیروزه به شمار می روند.

معدن فیروزه نیشابور یکی از معادن اصلی تولید سنگ فیروزه در کشور بوده که به دلیل مرغوبیت و کیفیت بالای سنگ آن، از ارزش تجاری و استراتژیک فراوانی در حوزه صادرات برخوردار می باشد.

این سنگ با توجه به نوع کانی های تشکیل دهنده آن در طیف رنگ های سبز و آبی تیره روشن وجود داشته و با توجه به روش استخراج آن به فیروزه عجمی و یکدست و یا فیروزه شجری دارای رگه های به رنگ هایی به رنگ سفید، سیاه و یا طلایی تقسیم بندی می شوند.

سنگ فیروزه عجمی معمولا جهت ساخت نگین انگشتری به کار می رود که شیوخ عرب و مناطق حوزه خلیج فارس و حتی برخی کشورهای اروپایی از طرفداران عمده این سنگ در جهان محسوب می شوند.

جهت خرید و فروش عمده و جزیی انواع سنگ فیروزه نیشابور میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: آقای احسان سعیدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09392288530
ارتباط با ما از طریق تلگرام: @yektagem
ارتباط با ما از طریق واتس آپ: @yektagem
شماره فکس: 02142694573
پست الکترونیکی: info@yektagem.com
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید