عمده فروشی نگین فیروزه شجر

 شرکت ما به عنوان بزرگترین عمده فروشی نگین فیروزه شجر فعالیت می‌کند و توانسته این محصول با کیفیت را در طرح های متفاوتی عرضه کند که نیازهای متفاوت مشتریان را پوشش دهد.

فروش این محصول به صورت غیر حضوری و آنلاین از طریق این سایت امکانپذیر است و برای خرید عمده قیمت مناسبی در نظر گرفته شده است که می‌تواند به صرفه باشد.

عمده فروشی نگین فیروزه شجر

کیفیت انواع نگین فیروزه شجر

کیفیت انواع نگین فیروزه شجر  سنگ فیروزه سنگی که در زمان های گذشته تا به امروز مورد توجه انسان های زیادی قرار گرفته و مهم‌ترین دلیل آن نیز خواص بسیار زیاد آن است.

 از جمله خواص سنگ فیروزه که باعث شده متقاضی زیادی داشته باشد این است که به عنوان یک چشم زخم، استفاده می‌شود همچنین این سنگ می‌تواند به تقویت قلب و تنفس راحت کمک کند.

فیروزه شجری یکی از انواع باکیفیت‌ ترین فیروزه می باشد که شکل ظاهری منحصر به فردی دارد به طوری که این سنگ دارای رگه ها و خطوطی درون خود می باشد که نشان دهنده اصل و مرغوب بودن آن است.

به عنوان مثال اگر یک سنگ فیروزه سطح کاملاً یک دست و یک رنگ داشته باشد و بسیار شفاف و درخشان باشد نشان دهنده تقلبی بودن آن است به طوری که این سنگها را با پلیمر مخلوط می کند و به عنوان سنگ فیروزه عرضه می‌کند.

کیفیت سنگ فیروزه شجری به رگه هایی که در درون آن وجود دارد بستگی دارد و همچنین رنگ این فیروزه آبی و سبز است.

 رگه هایی که در این فیروزه ها وجود دارد می‌تواند جلوه های بصری آن را بالا ببرد.

از عواملی که در کیفیت سنگ فیروزه تاثیرگذار است می‌توانیم به پریدگی رنگ و یا افزایش رنگ سبز در سنگ اشاره کنیم.

 شبکه ها و رگه هایی که در سنگ فیروزه شجری وجود دارد اگر منظم و یکدست و زیبا باشد باعث افزایش قیمت فیروزه می‌شود ولی اگر نامنظم و به صورت لکه ها و نقطه باشد می‌تواند قیمت فیروزه را کاهش دهد.

قیمت تولیدی نگین فیروزه شجر

قیمت تولیدی نگین فیروزه شجر  عوامل بسیار مهمی در قیمت تولیدی فیروزه شجری تاثیرگذار است یکی از مهمترین آن رگه هایی است که در فیروزه شجری وجود دارد که هر چقدر باعث زیباتر شدن سنگ شود قیمت آن را نیز بیشتر می‌کند.

همچنین مهم‌ترین نکته‌ای که در ایجاد قیمت این سنگ تأثیرگذار است هر چقدر که تراشه سنگ فیروزه نیز تمیز تر باشد می‌تواند در قیمت‌گذاری آن موثر باشد

 به طور کلی می‌توان گفت خلوص سنگ مهمترین عاملی که در قیمت‌گذاری آن تاثیرگذار است اگر این سنگ خالص باشد و ترکیبی از پلیمر در آن وجود نداشته باشد گران قیمت است.

جهت خرید و فروش عمده و جزیی انواع سنگ فیروزه نیشابور میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: آقای احسان سعیدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09392288530
ارتباط با ما از طریق تلگرام: @yektagem
ارتباط با ما از طریق واتس آپ: @yektagem
شماره فکس: 02142694573
پست الکترونیکی: info@yektagem.com
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید