عمده فروشی نگین فیروزه عجمی درجه یک

فیروزه عجمی به عنوان نگین انواع جواهرات و همچنین برای تزیین ظروف دکوری سنتی استفاده می شود. عمده فروشی نگین فیروزه عجمی درجه یک، محصولات خود را از طریق سایت مجاز اینترنتی و درگاه های اینترنتی مختص خود با قیمتی کاملا منصفانه به فروش می رساند. همچنین این محصول علاوه بر عرضه در داخل کشور، به کشور های دیگر نیز صادر می گردد و موجب ارز آوری  می شود. 

عمده فروشی نگین فیروزه عجمی درجه یک

کیفیت نگین فیروزه عجمی درجه یک

کیفیت نگین فیروزه عجمی درجه یک

 فیروزه عجمی، به رنگ آبی می باشد و هیچ گونه رگه ای روی آن دیده نمی شود. سنگ فیروزه اصل کمی مات می باشد و اگر سنگی که شفاف است را به عنوان سنگ فیروزه به شما دادند بدانید که تقلبی است. 

بهترین نوع فیروزه در دنیا، فیروزه نیشابور است که در دو نوع شجری و عجمی از معادن نیشابور استخراج می شود. فیروزه شجری دارای رگه هایی از سنگ های دیگر دارد و به همین علت به این نام شهرت پیدا کرده است ولی فیروزه عجمی هیچ گونه ناخالصی ندارد و صاف و یک دست به رنگ آبی و گاهی نیز مایل به سبز می باشد. 

برای تشخیص کیفیت نگین درجه یک می توانید یک شیء فلزی نوک تیز بر روی آن بکشید، اگر خراشی عمیق برداشت بدانید که تقلبی است ولی اگر هیچ گونه نقصی پیدا نکرد اصل می باشد. 

علاوه بر ايران در کشور هایی مانند آمریکا و چین نیز سنگ فیروزه را وارد بازار کرده اند که کیفیت فیروزه آمریکایی از کیفیت فیروزه ایرانی پایین تر است چون میزان سختی نوع آمریکایی بسیار پایین است. دقت داشته باشید هرگز از نگین فیروزه چینی خریداری نکنید زیرا آن را با سنگ آهک ساخته اند. 

نحوه دیگر تشخیص این نوع کانی از پشت نگین است، بدین گونه که پشت نگین فیروزه درجه یک کمی از سنگ های معدنی دیده می شود و اگر این گونه نبود بدانید که اصل نیست. 

قیمت روز نگین فیروزه عجمی درجه یک

قیمت روز نگین فیروزه عجمی درجه یک

قیمت روز نگین فیروزه عجمی درجه یک را در وب سایت ما مشاهده کنید. وب سایت ایجاد شده توسط فروشنده ی این محصول موجب شده است تا علاقه مندان به این نوع فیروزه به راحتی و با مراجعه به سایت مربوطه بتوانند اطلاعات کافی و لازم را درباره نوع استفاده ی آن آگاهی کسب نمایند و از قیمت آن مطلع شوند. قیمت نگین فیروزه نسبت به درجه کیفی آن و نوسانات بازار تغییر می‌کند. 

در بازار نگین فیروزه، انواع مختلف فیروزه با اندازه های بزرگ و کوچک و نوع فیروزه عجمی و فیروزه نیشابور و نگین وارداتی از سایر کشورها وجود دارد. برای خرید نگین فیروزه  حتما به فروشگاه معتبر مراجعه کنید و با فروشنده طی کنید که اگر نگین اصل و درجه یک نباشد پس آورده می شود. و هرگز به گران بودن آن دل خوش نباشید که جنس اصلی خریداری کرده اید زیرا سود جویانی در بازار هستند که نگین فیروزه تقلبی را به اسم اصلی می فروشند. 

جهت خرید و فروش عمده و جزیی انواع سنگ فیروزه نیشابور میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: آقای احسان سعیدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09392288530
ارتباط با ما از طریق تلگرام: @yektagem
ارتباط با ما از طریق واتس آپ: @yektagem
شماره فکس: 02142694573
پست الکترونیکی: info@yektagem.com
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید